Kahramanmaraş’ın ticari, sosyal ve kültürel hayatına önemli katkılar sunan Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, kent protokolü ve basın mensuplarını geleneksel iftar programında buluşturdu. Yüksek bir katılımla gerçekleşen programda, rahmet ve bereket ayı Ramazan’ın duygu yüklü manevi atmosferi doyasıya yaşandı.

PROGRAMA KATILIM YOĞUNDU
Piazza Mado’da düzenlenen iftar programına; Vali Yardımcısı Erkan Bulgan, Garnizon Komutanı İstihbarat Kurmay Albay Uzay Şahin, Garnizon Komutan Vekili Albay Bayram Ölçücüoğlu, İl Jandarma Komutan Vekili Jandarma Albay Alper Kuşbaşoğlu, Jandarma Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürü Jandarma Yarbay Çağatay Arpaçay, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt, İl Müftüsü Muhammet Gevher, basın mensupları ile çok sayıda davetli katıldı.SOHBETİ KOYU, LEZZETİ BOL BİR İFTAR YEMEĞİ
Vali Yardımcısı Erkan Bulgan, her Ramazan’da geleneksel olarak düzenlediği iftar programından dolayı Piazza AVM yönetimini kutladı. Ramazan’da birlik, beraberlik, yardımlaşma ve bir ekmeği paylaşma duygularının doruk noktaya ulaştığını belirten Bulgan, protokol üyeleri ve gazetecilerle leziz bir iftar menüsü eşliğinde bol bol sohbet etti.
 
KANUN EŞLİĞİNDE MÜZİK DİNLETİSİ
Programda, akşam ezanının okunmasıyla birlikte oruçlar açıldı, dualar okundu. Aynı sofra etrafında buluşan davetliler, Ramazan ayının heyecanı ve coşkusunun yanında, dostluk, kaynaşma ve paylaşmanın manevi hazzını hep birlikte yaşadı.

Başta Piazza AVM Müdürü Ufuk Cezmi Bilge olmak üzere tüm AVM yönetiminin konuklarla yakından ilgilendiği iftar yemeğinde, kanun eşliğinde müzik dinletisi de programa ayrı bir renk kattı.
Editör: Haber Merkezi