• DOLAR 31,02 %0.05
  • EURO 33,73 %0.32
  • ALTIN 2.020,36 %0.11
  • BİST100 %nan
  • BITCOIN 51.680 %-1.56
  • ETHERIUM 2.943 %-1.89
8°
9 saat önce Politika

31 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında Yeniden Refah Partisi Onikişubat Belediye Başkan Adayı Dr. Fatih Mehmet Ceyhan, Demokrasi Meydanında bulunan esnafları ziyaret ederek, gönül belediyeciliğine aday olduklarını söyledi.

13 saat önce Gündem

Kahramanmaraş'ın Türkoğlu ilçesinde Yeniden Refah Partisi Türkoğlu İlçe Başkanı Celalettin Kaplan geçirdiği trafik kazasını yaralanarak atlattı. Kaza anı güvenlik kamerasınca görüntülendi.

13 saat önce Kültür & Sanat

Ressam Gülümay Çiraz’ın SANKO Sanat Galerisi’nde 2 Şubat 2024’te açtığı “Ayıntab Bastası” temalı resim sergisi tuval üzerine karışık teknikler kullanarak yaptığı 27 eserden oluşuyor. “Ayıntab Bastası” temalı resim sergisi, SANKO Sanat Galerisi’nde 23 Şubat 2024 tarihine kadar her gün 10.00-22.00 arasında gezilebilecek.

15 saat önce Eğitim

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Tıp Fakültesi ile Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi (SUAH) iş birliğiyle hazırlanmış olan “6 Şubat Kahramanmaraş Depremi Sağlık Disiplinleri Afet Sempozyumu gerçekleştirildi.

15 saat önce Politika

Başkan Güngör, Vali Mükerrem Ünlüer ile Ferhuş Mahallesi TOKİ Konutları’nı ziyaret ederek kalıcı konutlarına kavuşan vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Güngör “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle gerçekleştirdiğimiz kura çekimiyle kalıcı konutlarına kavuşan hemşehrilerimize hayırlı olsun dileklerimizi ilettik. Hemşehrilerimizin kalıcı konutlarına kavuşması bizleri de son derece mutlu ediyor” dedi.

16 saat önce Politika

Büyük Birlik Partisi (BBP) Onikişubat Belediye Meclis Üyesi birinci sıra adayı gösterilen Akif Arslan, Kahramanmaraş’ın tüm sorunlarını çok iyi bildiğini ifade ederek, “Onikişubat halkının desteğini bekliyorum” dedi.

18 saat önce Politika

Yeniden Refah Partisi Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhammed Aydoğar, Kahramanmaraş Öğrenci Servisleri Derneği üyeleriyle kahvaltı etkinliğinde bir araya gelerek servis sürücülerine açıklamalarda bulundu. Aydoğar; “Belediyeye ulaşımın zor olduğu bir Kahramanmaraş değil, belediyenin vatandaşa ulaştığı bir Kahramanmaraş inşa edeceğiz” dedi.

1 gün önce Politika

31 Mart Seçimleri için siyasi partiler Belediye Meclis Üyesi Aday listelerini İl Seçim Kurulu’na teslim etti.

1 gün önce Bilim / Teknoloji

Deneyap Teknoloji Atölyesinde on binlerce öğrenciye Robotik ve Kodlamadan Nanoteknolojiye, Tasarım ve Üretimden Yapay Zekaya 11 farklı eğitim veriliyor.

1 gün önce Güncel

Onikişubat ilçesi Yirmiikigün Mahallesi’nin tek kadın Muhtar Adayı Fatma Eken, “Mahallemizin deprem öncesi ve sonrası sorunlarını iyi analiz ederek bu yola çıktım. Mahallemize kadın elinin değmesi gerektiğini düşünüyorum. 31 Mart’ta mahalle sakinlerimizin desteklerini bekliyorum. Mahallemizin sakini değil sahibi olalım” dedi.