• DOLAR 33,04 %0.65
  • EURO 36,02 %0.40
  • ALTIN 2.559,61 %0.40
  • BİST100 11.065 %0.37
  • BITCOIN 57.528 %0.4
  • ETHERIUM 3.132 %1.26
23°

Vahit Kirişci Haberleri

Vahit Kirişci haberleri ve güncel Vahit Kirişci gelişmeleri, Vahit Kirişci ile ilgili tüm video, Vahit Kirişci fotoğrafları ve Vahit Kirişci haberleri Özgür Haber | Kahramanmaraş'ın Özgür Haber Sitesi sitemizde


Politika

66. Hükümet Tarım ve Orman Bakanı Prof. Dr. Vahit Kirişci, milletvekilleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör ve Büyükşehir Belediye Başkan...

Politika

Muhtarlar, Ahmet Kılçık aday gösterilirse TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı Prof. Dr. Vahit Kirişci’ye rekor oy sözü verdi.

Politika

Kirişci, milletvekilleri, Güngör ve Görgel, Elbistan’da bir dizi ziyaret ve alanda yürütülen çalışmaları yerinde inceledi.

Politika

TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı Vahit Kirişci, AK Parti Kahramanmaraş milletvekilleriyle birlikte Adalet Bakanı Yılmaz Tunç ile görüştü.

Politika

TBMM Tarım Orman ve Köy İşleri Komisyon Başkanı, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Vahit Kirişci, hemşerilerine yapılandırmayla ilgili müjde verdi.

Politika

AK Parti Kahramanmaraş heyeti tam kadro, Ankara’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. İş o ziyaretlerin ayrıntıları...

Ekonomi

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Prof. Dr. Vahit Kirişçi; "Mücbir sebep hali 30.04.2024 tarihine kadar uzatılmıştır. Kahramanmaraş’ımız için her konuda var...

Politika

Başkan Güngör, “Hamdolsun mahallemizin 40 yıllık tapu sorununu çözüme kavuşturduk. 360 dönümlük alanda 230 parselde tapuları hak sahiplerine teslim ediyoruz.”

Politika

Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri, İl Başkanı, İl Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlarıyla Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı ziyaret...

Ekonomi

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) ev sahipliğinde “Deprem sonrası Mikro, Küçük ve Orta Ölçekli İşletmelerin Canlanması Destek Programı” düzenlendi.

Politika

Tarım ve Orman Köy işleri Komisyon Başkanı Kirişçi, 3 Kasım 2002’ye seçimlerinin yıldönümüne dair önemli açıklamalarda bulundu.