Vali Güvençer’den KMTSO’ya İade-i Ziyaret

Vali Mustafa Hakan Güvençer, Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Kemal Karaküçük ve yönetim kuruluna iade-i ziyarette bulundu.

Vali Güvençer’den KMTSO’ya İade-i Ziyaret
 Ticaret ve Sanayi Odasında gerçekleşen ziyarette konuşan Kahramanmaraş Valisi Mustafa Hakan Güvençer, Ticaret ve sanayi Odasının kentte yapılan her türlü ortak akıl hareketinde olduğunu bunu da takdir ile karşıladığını belirtti. Sanayici ve iş adamlarının kentin refah seviyesini artırmak için ellerinden gelen her türlü fedakarlığı gösterdiğini belirten Güvençer: “Sanayicilerimiz bir ülkenin en önemli kademesidir. Üreten bunun yanında istihdam sağlayan sanayicilerimizi her zaman desteklemek gerekir” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Karaküçük’te, yatırım için her zaman hazır olduklarını yapılması planlanan yeni OSB’ler ile kentte sürekli katma değer vereceklerini söyledi. “İşin içinde olmak için değil, bize düşen en büyük vazifeye talibiz” sloganıyla hareket ettiklerini, KMTSO’da bulanan her üyenin de bu düstur ile yatırıma önem verdiğinin altını çizen Karaküçük: “Bizim amacımız Kahramanmaraş’ı uluslararası arenaya sokmak. Düzenlenen fuarlar, yapılan yatırımlar ile şehri bir marka haline getirmek için sanayicimiz, iş adamımız ve herkes ile işbirliği içindeyiz” şeklinde konuştu.

Ziyaret hatıra fotoğrafının çekilmesinin ardından son buldu.

 

Güncelleme Tarihi: 12 Kasım 2014, 10:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1542

banner1541

banner1543