Sanibey Barajı Ve Hes Çalışanları İftarda Buluştu

Sanko Enerji Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından, Adana’nın İmamoğlu ve Aladağ ilçeleri arasında, Seyhan Nehri üzerinde inşa edilen Sanibey Barajı ve Hidroelektrik Santralı (HES) çalışanları iftar yemeğinde buluştu.

Sanibey Barajı Ve Hes Çalışanları İftarda Buluştu
Sanibey Barajı Sosyal Tesislerinde düzenlenen iftar programına SANKO Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve Sanko Enerji Grup Başkanı Turgut Konukoğlu, Sanko Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman İlden, Sanko Enerji CEO'su Adil Tekin, Yatırımlar ve İşletmeler Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Sayın, Projeler Genel Müdür Yardımcısı Volkan Doğan ve Sanibey Barajı İşletme Müdürü Zafer Karakuzulu da katıldı.

İşletme çalışanları ve ailelerinin katılımıyla gerçekleştirilen yemekte, SANKO Holding’te 20. çalışma yılını dolduran İşletme Müdürü Zafer Karakuzulu’nun, içerisinde lazerle fotoğrafı işlenmiş kristal plaketini SANKO Holding Yönetim Kurulu Üyesi Turgut Konukoğlu takdim etti. 

Şanslı çalışanlara yapılan çekilişlerle tam ve yarım altın hediye edilen iftar programında işletmede hiç devamsızlık yapmayan ve yıl içerisinde işletmelerin daha verimli çalışması için en çok öneri verenler de tam altınla ödüllendirildi.
Güncelleme Tarihi: 28 Haziran 2016, 13:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1542

banner1541

banner1543