Şampiyon Takıma Hatay Gezisi

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Kütüphaneler Haftası’nda düzenlenen futbol turnuvasında şampiyon olan takımın oyuncularını Hatay gezisi ile ödüllendirdi.

Şampiyon Takıma Hatay Gezisi
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’nin 52. Kütüphaneler Haftası münasebetiyle düzenlediği Kütüphaneler Arası Futbol Turnuvası’na 13 kütüphaneden 15 takım katılmış ve eleme usulü oynanan müsabakalar sonucunda Necip Fazıl Kısakürek Halk Kütüphanesi Takımı şampiyon olarak kupayı kazanırken, ikinci Nuri Pakdil Halk Kütüphanesi Takımı, üçüncü ise Rasim Özdenören Halk Kütüphanesi Takımı olmuştu.

Birincilik kupasının yanı sıra Necip Fazıl Kısakürek Halk Kütüphanesi Takımı Hatay gezisi ile de ödüllendirildi.

Geziye ilişkin bir açıklamada bulunan Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı Kütüphaneler Şube Müdürü Serdar Yakar: “Turnuvada şampiyon olacak takıma gezi sözü vermiştik. Bu manada Necip Fazıl Kısakürek Halk Kütüphanesi Takımımızı Hatay Gezisi ile ödüllendirdik. Takımın oyuncularını Hatay’a götürerek oradaki tarihi mekanları, turistik alanları gezdireceğiz ve şampiyon olan kardeşlerimizin güzel bir gün geçirmelerini sağlayacağız” dedi.

Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2016, 17:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1541