Pazarcık Belediyesi'nden Çifte Açılış

Pazarcık Belediyesi Belediye personelinin yemek ihtiyacını gidermek için yemekhane inşa etti bunun yanında Belediye Garajı'nda kullanışsız hale gelen tamirhaneleri kapatarak sil baştan yeni tamirhaneler inşa etti.Yemekhane ve Tamirhanelerin açılışı büük bir katılımla gerçekleştirildi.

Pazarcık Belediyesi'nden Çifte Açılış
Açılışa, TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı Celaleddin Güvenç,Pazarcık Kaymakamı Dr.Mehmet Boztepe,Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç,Oniki Şubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek,Ak Parti Pazarcık İlçe Teşkilatı Başkanı İ.Mesut Ganidağlı Ak Parti Ana Kademe Yönetim Kurulu Üyeleri,Belediye Meclis Üyeleri,Daire Müdürleri,Belediye Personelleri ve vatandaşlar katıldı.Açılışın ardından yeni yapılan yemekhanede misafirlere yemek ikram edildi.Açılışın ardından açıklama yapan Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ,

Yemekhane hakkında; Belediyemizin geliri ortada. Çalışanların kazançları da belli. Biz belediye olarak, personelin karınlarını en kaliteli ve ucuz şekilde doyurması için bir çalışma yaptık. Bu çalışma sonunda kurduğumuz mutfak ile belediye personeli içinde günlük üç çeşit yemek çıkartmaya başladık. Personelimiz bu üç çeşit yemek için 3 lira gibi çok düşük bir ücret ödeyecek. Böylece hem personelimizin, çalışanlarımızın yemek mağduriyeti çözülmüş olacak hem de kazançlarının bir kısmı ceplerinde kalacak” dedi.Başkan Bozdağ sözlerinin devamında,daha önce inşa edilen kademe ve tamirhanelerin büyüyen ve gelişen Pazarcık yolunda hizmet veren belediye araçlarına yeterli gelmediğini ve Belediye olarak bu konuda yaşanan sıkıntıları ortadan kaldırmak amaçlı araçların bakım ve onarım işlerinin yapılacağı kademe ve tamirhaneler inşa ettiklerini belirterek Pazarcık'a hayırlı olması temennisinde bulundu.Başkan Bozdağ açılışa katılan tüm misafirlere teşekkür etti.
Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2016, 16:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1542

banner1541

banner1543