Özel Sanko Okulları’nda Karne Heyecanı

Özel Sanko Okulları, ulusal ve uluslararası başarılarla dolu 2015-2016 eğitim - öğretim yılını düzenlenen törenle tamamladı.

Özel Sanko Okulları’nda Karne Heyecanı
Özel Sanko Okulları Genel Müdürü Melike Toklucu, bu yıl öğrencilerinin ulusal ve uluslararası platformlarda sanat, spor ve akademik alanda çok büyük başarılara imza attığını söyledi.

Öğrencilerinin başarılarıyla velileri ve okullarını gururlandırdıklarını kaydeden Toklucu, “Önümüzdeki yıllarda da öğrencilerimizin başarılarını artırarak Gaziantep’e yeni gurur tabloları yaşatacaklarına inancım tamdır” dedi.

Öğrencilerine anlamlandırarak bol kitap okumalarını, bunun, özellikle yabancı dillerde edinimlerini pekiştirmeleri açısında da önemli olduğunu anlatan Toklucu, “Tatil dinlenmek için bir mola, ancak bu süreçte de bilgileri taze tutmak çok önemli” uyarısını yaptı.Akademik yılın başarıyla tamamlanmasında emeği geçen yönetici ve öğretmenleri kutlayan Toklucu, “12. sınıf öğrencileri bugün okul bahçesinde son kez toplandı. Kendilerine LYS’de bol şans, zihin açıklığı ve başarılar diliyorum” diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 17 Haziran 2016, 18:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1542

banner1541

banner1543