Onikişubat’tan Öğrencilere “Çevre” Eğitimi

Onikişubat Belediyesi tarafından 5 Haziran Dünya Çevre Günü etkinlikleri kapsamında 17 okulda öğrencilerde çevre bilincini artırmak amacıyla seminer verildi.

Onikişubat’tan Öğrencilere “Çevre” Eğitimi
Onikişubat Belediyesi sosyal sorumluluk projelerini sürdürüyor. 5 Haziran Dünya Çevre Günü etkinlikleri kapsamında, Onikişubat Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Şube Müdürlüğü ile Kahramanmaraş Kağıt Sanayisi işbirliğiyle ilçedeki 17 okulda eğitim gören öğrencilere, seminer verildi.

Rasim Özdenören İlkokulunda gerçekleştirilen program ile son bulan eğitim seminerlerinde, Onikişubat Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğünde görevli çevre mühendisleri tarafından, öğrencilere yönelik çevre bilincini ve doğaya karşı duyarlılıkları artırıcı bilgiler verildi.Öğrencilerin merak ettiği sorularında cevaplandırıldığı seminerin ardından çevre hep birlikte çevre temizliği yapıldı. AK Parti Onikişubat Gençlik Kolları üyelerinin de eşlik ettiği programın ardından öğrenciler okul bahçesine fidan dikti. Daha sonra, öğrencilere dondurma ikram edildi. 

Güncelleme Tarihi: 02 Haziran 2016, 17:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1542

banner1541

banner1543