Okumuş; Her Alanda Çalışmalarımızla Öne Çıkıyoruz

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, birlik ve beraberliğin güçlendiği Ramazan ayında geleneksel hale gelen '12. Ramazan Paket Programını' Beyoğlu Recep Tayyip Erdoğan Spor Kompleksi havuz başında gerçekleştirildi.

Okumuş; Her Alanda Çalışmalarımızla Öne Çıkıyoruz
Ramazan Paket Programına, Türkoğlu Kaymakamı Serdar Kartal, Garnizon Komutanı Çağatay Anıl Yazıcı, Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, Daire Amirleri, Mahalle Muhtarları, Meclis Üyeleri ve Sivil Toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.Belediye olarak gece gündüz demeden her alanda çalışmalarımızla öne çıkarıyoruz. Sosyal belediyeciliğin gerekliliğini yerine getiriyoruz ve mümkün olduğunca mütevazı sofralarda iftar ederek, zengin fakir gözetmeksizin birlik, beraberlik ve kaynaşma adına aynı sofrada iftar etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bereketli ve huzur dolu bir Ramazan geçirmenizi dileyerek bayrama da hep birlikte erişmeyi diliyorum.”dedi.Kumçatı Mahalle Muhtarı Mustafa Kemal Souksu ise; “Her yıl gerçekleştirilen ramazan paketini bu yıl da sağolsun Osman Başkanım gerçekleştirdi. Bu vesile ile tüm muhtarlar, daire amirleri tam teşekkülü burada dostluk ve kardeşlik içerisinde sahura kadar halı sahada, çim sahada olsun, havuzda belirli teşekküllerle spor faaliyetleri de göstererek geçireceğiz. 

Her zaman ilkleri yaşatıyor, yaşatmaya da devam edecek inşallah, Türkoğlu’muzun Osman Başkanım öncülüğünde daha güzel, iyi günlere ulaşacak. Kendisine çok çok teşekkür ediyorum.
Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2016, 13:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1542

banner1541

banner1543