Modasan'da Azerbaycan Rüzgarı Esti

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi, Kahramanmaraş-Azerbaycan Eğitim, Kültür ve Dayanışma Derneği organizatörlüğünde gerçekleştirilen "Haydar Aliyev ve Türk Dünyası" konferansına katılmak üzere Kahramanmaraş'ta bulunan Azerbaycan heyetini Modasan Tekstil Sanayi A.Ş misafir etti.

Modasan'da Azerbaycan Rüzgarı Esti
 Modasan'ı gezen heyet Kahramanmaraş Tekstiline önemli katkıları bulunan Modasan Tekstil'i çok beğendiklerini söylediler.

Ziyaretle ilgili konuşan Azerbaycan Milletvekili Prof.Dr. Jale ALİYEVA: "Türkiye bizim 2.Vatanımız. Türkiye'nin hemen hemen her bölgesini gezdik. Fakat Kahramanmaraş'ın ayrı bir misafirperverliği ve güzelliği var. Bugün ise bizi misafir eden MODASAN TEKSTİL sahiplerinden Ahmet HÜREL beyefendiye, Hatice GÖRGEL ve Hülya GÖRGEL hanımefendiye çok teşekkür ederim. Böyle güzel bir fabrikanın üst yönetim ve idari kadrosunda bayanların bulunması beni ayrıca mutlu etmiştir" -dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Modasan A.Ş Yönetim Kurulu Üyesi Hülya GÖRGEL ise: "Bizleri kırmayarak davetimizi kabul eden değerli milletvekilimiz başta olmakla, birbirinden değerli heyetimize teşekkür ederiz"dedi

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2016, 09:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1542

banner1541

banner1543