Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde Veda Yemeği

Kahramanmaraş- Onikişubat İlçesi Akdeniz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde Müdür yardımcısı iken ilk defa Müdür atamalarında Hoca Ahmet Yesevi Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesine Müdür olarak atanan Hulusi Karakaya’ya çalışma arkadaşları tarafından yemekli veda programı düzenlendi.

 Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde Veda Yemeği
 Programın açılış konuşmasını Okul Müdürü iken müdür puanlaması sonucunda 75 puanın altında değerlendirilen ve şu anda Müdür Vekili olan Beşir Özkurt yaptı ve şu ifadeleri kullandı:

“Çok değerli çalışma arkadaşımız Hulusi Bey okulumuzun her alanda ki başarısında büyük emekleri olmuş ve bizlere büyük destek vermiştir. Birlikte geçen günlerimizde biz kendisinden memnun olduk, incinmedik ve anlamlı dostluğunu gördük. Gittiği yerde de başarılı olacağına yürekten inanıyoruz. Aramızdan ayrılması her ne kadar bizi duygulandırsa da bir üst göreve gitmiş olması bu üzüntümüzü sevince dönüştürüyor. Bu yeni görevinde kendisine başarılar diliyoruz, hakkımız varsa helal olsun, kendisinden de hakkını helal etmesini istiyoruz” dedi.

Bu konuşma tüm personeli duygusal bir havaya soktu.

"2012 Temmuz Ayında Başlayan Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesi Görevime (Akdeniz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ) bu akşam tertip edilen veda yemeği ile son vermiş bulunuyorum" diyerek konuşmasına başlayan Hulusi karakaya daha sonra şu ifadeler de bulundu:

"Birlikte çalıştığım okul müdürüm, müdür yardımcısı ve öğretmen arkadaşlarımdan her zaman yakın ilgi ve destek gördüm. Meslek hayatımda en anlamlı en mutlu günlerim bu okulda geçti. Böyle bir veda programı benim için sürpriz oldu ve duygulandım, konuşmakta bile zorluk çekiyorum. Bu samimi ortamı oluşturan ve bana her zaman destek olan başta okul müdürüm Beşir Özkurt ve ekibine ve öğretmen arkadaşlarıma teşekkür ederim. Hakkım varsa helal olsun, sizlerde hakkınızı bana helal edin” dedi.

Konuşmaların peşinden Akdeniz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdür Vekili Beşir Özkurt, Hulusi Karakaya’ya bir buket çiçek ve başarılı çalışmalarından dolayı da plaket verdi.

Tüm okul personelinin katıldığı program sıra gecesi müziği eşliğinde yoğrulan çiğköfte ve hazırlanan yemek ikramı ile devam etti. Personeller arasında birlik ve beraberlik duyguları daha da güçlendi. Veda yemeğine, okula Müdür olarak atanan Fatih Tiyek’te katıldı.

 

 

Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2014, 12:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1542

banner1541

banner1543