Maraş Oyuncak Atölyelerinin Misafirleri Artıyor

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi bünyesinde kursiyerlere kurs verilen Maraş Oyuncak Atölyelerinin misafirleri her geçen gün artıyor.

Maraş Oyuncak Atölyelerinin Misafirleri Artıyor
Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı Kadın ve Aile Şube Müdürlüğü bünyesinde Kahramanmaraş Valiliği koordinatörlüğünde SODES Projesi kapsamında hizmet veren Maraş Oyuncakları Atölyesini ziyaret eden Kahramanmaraş Valisi Mustafa Hakan Güvençer’in eşi Fatma Dilek Güvençer ve Garnizon Komutanı Uzay Şahin’in eşi Sevgi Şahin ile birlikte incelemelerde bulunarak kursiyerlerle sohbet ettiler.

Kursiyerlere kurs veren ustalardan bilgi alan Güvençer ve Şahin, ustalara teşekkür ederek kursiyerlere başarılar dilediler.KADRİYE KANBUR İLKOKULU ÖĞRENCİLERİ
Maraş Oyuncakları Atölyelerinin bir diğer misafirleri de Kadriye Kanbur İlkokulu öğrencileri oldu. Sınıf Öğretmenleri Derya Erkoç ile birlikte Maraş Oyuncakları Atölyelerini ziyaret eden öğrenciler burada hoşça vakit geçirdiler. Okuma Salonu’nda kitap okuma etkinliği yapan öğrenciler daha sonra oyuncakların üretildiği atölyeleri gezdiler. 

Öğrenciler aynı zamanda yapılan oyuncakları boyayarak kursiyerlere yardım ettiler hem de farklı bir etkinliğe katılmanın heyecanını yaşadılar.
Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2016, 16:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1542

banner1541

banner1543