KSÜ İdari Personeli, İftar Yemeğinde Buluştu

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) idari personeli, Rektörlük tarafından verilen iftar yemeğinde buluştu.

KSÜ İdari Personeli, İftar Yemeğinde Buluştu
KSÜ Avşar Yerleşkesi Merkez Kafeterya’da düzenlenen iftar yemeğine Üniversite idari personeli ve aileleri katıldı. 1000’in üzerinde davetlinin katıldığı iftar yemeği programı, Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başladı. İftar vaktinin girmesi ile KSÜ idari personel ve aileleri birlikte iftarlarını açtı.

Farklı birimlerde görev yapan idari personel ve aileleri buluşturan iftar yemeği, kurum içi iletişimin ve bağların güçlendirilmesine ve yeni dostlukların tesis edilmesine vesile oldu. İftar yemeğine KSÜ Rektörü Prof. Dr. Durmuş Deveci de ailesi ile birlikte katıldı. İftar sofralarını tek tek ziyaret eden Rektör Deveci, personel aileleri ile sohbet etti. KSÜ’nün her geçen gün daha da genişleyen büyük bir aile olduğunu vurgulayan Rektör Deveci, mübarek Ramazan ayı içerisinde birlik ve beraberliği pekiştiren bu tür buluşmaları önemsediklerinin altını çizdi. Rektör Deveci, Üniversite personeliyle bir araya gelmek adına mümkün olan her fırsatı değerlendirdiklerini ifade etti. İftar yemeği programının gerçekleştirilmesinde görev alan herkese teşekkür eden Rektör Deveci, yemeklerin hazırlanması ve servisinde görev alan personellerle de tek tek sohbet ederek onlara teşekkürlerini iletti.

KSÜ Rektörlüğü tarafından düzenlenen toplumun her kesimini buluşturan KSÜ iftar yemeği organizasyonları Ramazan ayı süresince devam edecek.
Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2016, 15:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1539

banner1538

banner1541