KSÜ Diş Hekimliği Fakültesi Dekanlığına Prof. Dr. Bekerecioğlu Atandı

27 Ağustos 2015 tarih ve 29458 sayılı Resmi gazetede yayınlanan 2015/8052 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile kurulan Kahramanmaraş Sütçü Üniversitesi (KSÜ) Diş Hekimliği Fakültesi Dekanlığına Prof. Dr. Mehmet Bekerecioğlu atandı.

KSÜ Diş Hekimliği Fakültesi Dekanlığına Prof. Dr. Bekerecioğlu Atandı
Bekerecioğlu, Diş Hekimliği Fakültesi Dekanlığı görevini vekâleten yürüten KSÜ Rektörü Prof. Dr. Durmuş Deveci’den görevi Rektörlük Makamı’nda gerçekleştirilen törenle devraldı.

Devir teslim töreninde konuşan Rektör Deveci, “Büyük çabalar sonucunda Üniversitemize kazandırdığımız Diş Hekimliği Fakültemiz, en iyi şekilde hizmet verebilmek için hazırlıklarını sürdürüyor. Dekanımız Prof. Dr. Mehmet Bekerecioğlu’nun bu genç fakültemizin gelişimine önemli katkılar sağlayacağını düşünüyor, kendisini tebrik ediyor, başarılar diliyorum.” diye konuştu.

Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Bekerecioğlu ise kendisini bu göreve layık gören Rektör Deveci’ye teşekkür ederken, yıl içerisinde öğretim üyesi eksiklerini tamamlayarak Diş Hekimliği Fakültesi’ni mümkün olan en kısa zamanda öğrenci alacak ve hasta kabul edecek seviyeye ulaştıracaklarını söyledi.
Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2016, 13:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1539

banner1538

banner1541