google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

KMBGC’den Emniyet Müdürü İnci’ye Ziyaret!

Kahramanmaraş Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Arslan Deveboynu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürü Doğan İnci’yi makamında ziyaret etti.

KMBGC’den Emniyet Müdürü İnci’ye Ziyaret!

Kent basının daha güçlü temsil edilmesi noktasında üstlendiği sorumlulukla çalışmalarına devam eden Kahramanmaraş Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti, protokol ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor. Kentin önde gelen isimlerini ziyaret ederek basın mensuplarının sorunlarını direkt aktaran, böylelikle sorunlara çözüm önerileri bulan Kahramanmaraş Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti, bu kez ise Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürü Doğan İnci’ye konuk oldu. İnci’yi makamında ziyaret eden KMBGC Başkanı Arslan Deveboynu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, kentin güvenliğini sağlama noktasında özverili çalışmalarından dolayı emniyet mensuplarına başarı dileklerini iletti.

“GÜVENLİ İL OLMAMAZIN SEBEBİ EMNİYET TEŞKİLATIMIZDIR”

Ziyaret sonrası açıklamalarda bulunan KMBGC Başkanı Arslan Deveboynu, Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürlüğü’nün kentin göz bebeği kurumlarının başında geldiğini söyledi. Kahramanmaraş’ın güvenli bir il olmasında Emniyet Müdürlüğü mensuplarının büyük katkısı olduğunu belirten Deveboynu, “Kahramanmaraş’ımız Türkiye’nin güvenli illerinin başında geliyor. Tabi ki bunda en önemli pay Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürümüz Doğan İnci ve emniyet teşkilatının mensuplarınındır. Gerçekten de yastığa başımızı koyduğumuzda rahat bir nefes alıyorsak emniyet güçlerimizin sayesindedir. Kahramanmaraş basını olarak da emniyet güçlerini bir meslektaşımız gibi görüyoruz çünkü arkadaşlarımız polislerimizle çok fazla mesai görüyor. Bu noktada Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürümüz Doğan İnci’yi ziyaret ederek başarı dileklerimizi iletmek istedik. Kendisi bizleri çok güzel bir şekilde ağırladı, hem müdürümüz Doğan İnci’ye hem de emniyet teşkilatımızın her bir bireyine çalışma hayatlarında başarılar diliyoruz” dedi.

“KENT BASININI ÇOK ÖNEMSİYORUZ”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürümüz Doğan İnci ise iki yılı aşkın süredir Kahramanmaraş’ta görev yaptığını belirterek, “Ben iki yılı aşkın süredir Kahramanmaraş’ta görev yapıyorum ve burada görev yapmaktan mutluluk duyuyorum. Kahramanmaraş’ımız Türkiye’de güvenli illerin başında geliyor. Böyle bir ilde görev yapmak gerçekten onur verici. Halkımızın huzuru ve güvenliği için tüm birimlerimizle birlikte gece gündüz demeden görevimizi en iyi şekilde yerine getiriyoruz, getirmeye de devam edeceğiz. Bugün Kahramanmaraş Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Arslan Deveboynu ve Yönetim Kurulu Üyelerini ağırladık. Kent basını bizim için çok önemli, olumlu olumsuz her türlü haberde biz basın mensuplarımızla birlikteyiz. Bu nedenle basını önemsiyoruz, ziyaretlerinden dolayı da Kahramanmaraş Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Arslan Deveboynu ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. 

Ziyarete, KMBGC Başkanı Arslan Deveboynu, Başkan Yardımcısı Mehmet Mümtaz Yüzbaşıoğlu, üyeler Mehmet Taş, Erol Öner ve Mahmut Beyaz katıldı.

Ziyaret hatıra fotoğrafının çekilmesinin ardından sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 28 Kasım 2018, 10:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER