Karşıyaka Caddesi’nde Sokak Sokak Asfalt Çalışması

Afşin Belediyesi, ilçede bozuk olan yolların bakım ve asfaltlama çalışmalarına devam ediyor. Ekipler ihtiyaç duyulan alanları sıcak asfalt ve parke taşı kaplama çalışmalarına sürdürüyor.

Karşıyaka Caddesi’nde Sokak Sokak Asfalt Çalışması
Afşin’de, Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (KASKİ) tarafından yapımı tamamlanan yerlerde seferberlik başlatan Afşin Belediyesi, Karşıyaka Caddesi Akşemsettin sokak ta bulunan yolun sıcak asfalt ve kaldırım çalışmalarına başladı.

Konuyla ilgili bilgi veren Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven;” Karşıyaka Caddesi Akşemsettin sokakta içme suyu alt yapı yenileme çalışmaları tamamlandı. Yolun alt zeminini oluşturduk. Çalışmalarımıza geçtiğimiz günlerde başlamıştık. Bu gün itibariyle sıcak asfalt kaplama ve kaldırım çalışmalarımızı yapıyoruz. Standartlara uygun sıcak asfalt kaplama uyguluyoruz. Afşin’de sıcak asfalt ve parke kaplama yollarımız bir bir ortaya çıkmaya başladı. Yeşilevler bölgesi ve Kale Mahallesi’nde altyapı çalışmalarının tamamlandığı yerlerde sokak sokak parke kaplama çalışmaları biliyorsunuz ki halen devam ediyor inşallah Afşin’de vatandaşlarımızın ayağına çamur değmeyecek. Çalışmalarımız her alanda devam ediyor ”ifadelerinde bulundu.
Güncelleme Tarihi: 26 Mayıs 2016, 16:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1539

banner1538

banner1541