Kahramanmaraşlı İETT’ciler Kahvaltıda Buluştu

İstanbul da yaşayan kamu personeli hemşehrilerimiz her ay mutad olarak bir araya geliyor

Kahramanmaraşlı İETT’ciler Kahvaltıda Buluştu
 Pazar buluşmaları, Kahramanmaraş Platformunda üstün ve gayretli çalışmalarıyla adından sıkça bahsettiren Elbistan dernek başkanı Mükremin Dernek ve ekibinin koordinatörlüğünde gerçekleşmekte.

Aralık ayı buluşması Pazar günü İstanbul Andırınlılar Derneğinde dernek yöneticisi Oğuz Bilgiç’in ev sahipliğinde muhteşem bir kahvaltısıyla gerçekleştirildi. Toplantıya Andırın, Göksun, Elbistan, Afşin, Elbistan, 12 Şubat ve Ekinözü ilçesinden 40 kişi katıldı.

İETT çalışanları birlik ve dayanışma platformu adına Mükremin Dernek’in selamlama konuşmasıyla başlayan toplantı da her ay mutad bir şekilde bir araya gelinmesi kararlaştırıldı. İBB ‘de çalışan tüm hemşerilere ulaşılabilmesi için çalışma yapılmasına karar verildi.

Tüm Belediye Çalışanları Derneği BEL-SİM adına toplantı da hazır bulunan Türkoğlu ilçesinden ve aynı zamanda İBB Yol Bakım Onarımda personeli olan Ali Kalli, Genel başkanının da Kahramanmaraşlı olduğu BEL-SİM hakkında katılımcıları bilgilendirme ve bir sonraki toplantıya Ayvansaray’daki dernek merkezlerinde ağırlamak için davette bulundu. Toplantıya Topkapı kültür pasajında yer alan Andırın Derneği eski başkanlarından Halil Avan ile uzun bir dönem Maraşder Genel Merkezin Müdürlüğünü yapan Eyüp Kılcı da katıldı.

Platform Başkanı Mükremin Dernek yaptığı konuşma da; İETT’de çalışan Kahramanmaraşlılar, Kadıköy Hasanpaşa, Edirnekapı, İkitelli ve Alibeyköy garajlarıyla birlikte metrobüs garajında teşkilatlanmış durumdayız, dedi.

 

 

Güncelleme Tarihi: 15 Aralık 2014, 10:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1539

banner1538

banner1541