İzmirde Arçelik Özel Servisler

Türkiye'nin en köklü ve saygın şirketlerinden biri olarak uzun yıllardır ülkemizde Beyaz Eşya ve elektronik ev ürünleri imal eden Arçelik şirketi, teknolojinin her türlü nimetinden faydalanarak insan hayatını daha yaşanır ve konforlu bir hale getirmeye gayret gösteriyor.

İzmirde Arçelik Özel Servisler

Türkiye'nin en köklü ve saygın şirketlerinden biri olarak uzun yıllardır ülkemizde Beyaz Eşya ve elektronik ev ürünleri imal eden Arçelik şirketi, teknolojinin her türlü nimetinden faydalanarak insan hayatını daha yaşanır ve konforlu bir hale getirmeye gayret gösteriyor. Bu çalışmaları ile yurt içinde yüksek satış rakamları elde eden şirket, istikrarlı yükselişi ile yurtdışına da açılmayı başardı. Günümüzde Avrupanın birçok ülkesinde satış mağazaları bulunan şirket, Dünya devi markalar ile yarışıyor. Ülke ekonomisine büyük katkı sağlayan ve iş veren pozisyonunda yeni istihdamlar yaratan şirket, aynı özenle teknik servis konularını da başarılı bir şekilde yürütmeye kararlı. Türkiye'nin adım atmadık şehrini ve ilçesini bırakmayan şirket, müşteriler için her zaman en kaliteli hizmeti verecek seçkin ekiplerle yoluna devam ediyor. Gün içinde Arçelik marka Beyaz Eşya ve elektronik ev ürünlerinde meydana gelen arızalar için ile görüşebilirsiniz. Her alanda uzman bir kadroya sahip olan servisimiz en zorlu arızaları kısa bir sürede tamir ediyor.

TÜM İZMİR SERVİSLERİ İÇİN

Arçelik markası ile üretilen bütün Beyaz Eşya modellerinin yanı sıra Arçelik, klima, kombi, termosifon, şofben ve aklınıza gelecek her model cihaz usta eller tarafından itinalı bir tamir sürecine alınıyor. Yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyi yerinde kullanmasını bile seçkin servis kadromuz, arızaları tamir ederken bozulan parçayı, Arçelik şirketi tarafından imal edilen orijinal yedek parçalarla değişiyor. Bu sayede cihazınızı daha uzun yıllar sağlıklı bir şekilde kullanabilirsiniz. onarım yaparken Arçelik şirketi tarafından ön görülen teknik ekipmanları kullanır. Hem gezici servis aracı hemde iş yerinde garantili tamir işlemi yapan servis ekiplerimize arızalı Arçelik Beyaz Eşya ve elektronik ev ürünlerini gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz. Servisimizi aradıktan sonra adresinizi alan servis elemanı size en yakın gezici servis aracını evinize yönlendirir. Adrese gelen ekipler kısa bir incelemenin ardında arızanın asıl sebebini ortaya koyarak bunu sizinle paylaşır. Vereceğiniz karara göre hareket eden ekiplerin birinci önceliği tamir işlemin yerinde tamamlamaktır. İster garanti kapsamında olsun ister olmasın bozulan tüm Arçelik elektronik ev ürünleri usta servis elemanları tarafında itinalı bir tamir sürecine alınıyor. Bu konuda kendini ispatlayan kaliteli ve güvenilir hizmetleri kesintisiz bir iletişim ağı ile sağlıyor. Size en yanın Arçelik Teknik Servis Numaralarına ulaşmak için teknicservis.com sitemizi kullanabilirsiniz.
Güncelleme Tarihi: 01 Aralık 2014, 21:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1541