İftarda Asker Millet Kaynaşması

Onikişubat Belediyesi, Jandarma personeli ile şehit ve gazi yakınlarını iftarda buluşturdu.

İftarda Asker Millet Kaynaşması
Onikişubat Belediyesi toplumsal kaynaşma iftarlarını Jandarma ile sürdürdü. İl Jandarma Alay Komutanlığı’nda düzenlenen iftar programında, jandarma personeli ile şehit ve gazi yakınları bir araya geldi.

Samimi görüntülerin ortaya çıktığı buluşmada konuşan Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, 177. Kuruluş yıldönümünü kutlayan Jandarma personellerini tebrik ederek, “En kutsi görevlerden birisi olan vatan savunmasını yapıyorsunuz. Ülkemizin her köşesinde bu milletin huzur ve refahı için görev yapan siz güvenlik güçlerimize ne kadar teşekkür etsek azdır” dedi.Mahçiçek, şöyle konuştu:

“Ülke olarak, millet olarak zor bir süreçten geçiyoruz. Mübarek Ramazan ayında dahi askerimiz, polisimiz ve diğer güvenlik güçlerimiz, bizler için canlarını ortaya koyarak bölücü terör örgütlerine karşı cansiperane bir şekilde mücadele veriyor. İşte bugün jandarmamızla beraberiz. Bu vatan için can veren şehitlerimizin yakınlarıyla, sağlıklarını yitiren gazi kardeşlerimizle birlikteyiz. Sizlere minnet ve şükranlarımızı sunuyoruz. Ben bu organizasyonun gerçekleşmesinde, yani sizlerle beraber olmamız da emeği geçen başta kaymakamımız, jandarma komutanımız, ikram sahibimiz Haluk Şerbetçi olmak üzere bütün arkadaşlarımıza yürekten teşekkür ediyorum. Dua ve temenni ediyoruz ki, önümüzdeki yıllarda da Cenabı Hak sizlere ve bizlere ömür verir, çocuklarımızla, aile fertlerimizle beraber, sağlık ve mutluluk içerisinde yine beraber oluruz. Bizlerle beraber olduğunuz için, soframızı paylaştığınız için şükranlarımı sunuyorum. Hepinize sağlık ve afiyet üzerine uzun ömürler temenni ediyorum.”Onikişubat Kaymakamı Mustafa Anteplioğlu, İl Jandarma Alay Komutan Vekili Yarbay Çağatay Arpaçay, Belediye Başkan Yardımcıları Dr. Ali Ünsal, Fatih Yoğurt, Havva Ece Saygaz ve diğer davetlilerin de katıldığı programda, dualar edilerek, hep birlikte iftar yapıldı. Programda sahne alan Onikişubat Belediyesi minik mehteran takımı da etkinliğe renk kattı. 

Güncelleme Tarihi: 22 Haziran 2016, 13:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1542

banner1541

banner1543