Dulkadiroğlu Belediyesi'nde Ramazan Hazırlıkları

Kahramanmaraş Merkez Metropol İlçe Dulkadiroğlu Belediye'si, her yıl olduğu gibi bu yılda Ramazan ayında farklı etkinliklerle vatandaşlarıyla bir araya gelmeye hedefliyor.

Dulkadiroğlu Belediyesi'nde Ramazan Hazırlıkları
On bir ayın sultanı Ramazan hazırlıklarını sürdüren Dulkadiroğlu Belediyesi, bu yılda farklı bölgelerde her gün iftar programı planladı. 'Kardeşliğimiz Daim, Sofralarımız Bereketli Olsun' sloganıyla hazırlanacak olan iftar programlarıyla ilgili Dulkadiroğlu Belediyesi'nden yazılı açıklama yapıldı.

İftar programları içerisinde çeşitli etkinlikler olduğu ifade edilen açıklamada, çocuklar için de sürprizler olduğu kaydedildi. İlahi dinletisi ile başlayacak olan ramazan etkinliklerinin her gün farklı bir bölgede olacağı belirtilen mesaj ise şu şekilde:

"Her yıl olduğu gibi bu yıl da vatandaşlarımızla bereketli iftar sofralarında bir araya gelmeyi hedefliyoruz. 'Kardeşliğimiz Daim, Sofralarımız Bereketli Olsun' sloganıyla kuracağımız iftar sofralarında tüm vatandaşlarımızı aramızda görmeyi arzu ediyoruz. İlahi dinletisiyle başlayacak olan iftar programımız, oruçların açılmasıyla farklı etkinliklerle devam edecek."
Güncelleme Tarihi: 02 Haziran 2016, 14:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1542

banner1541

banner1543