Büyükşehir Dün Meclisi Toplandı

Büyükşehir Belediye Meclisi Kasım ayı olağan toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda ek gündem maddeleriyle birlikte 46 madde görüşüldü.

Büyükşehir Dün Meclisi Toplandı
 Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç’un başkanlık ettiği Meclis Toplantısında gündem de bulunan imar maddeleri İmar ve Bayındırlık Komisyonu’na havale edilirken, Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı’nın; Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren işletmelerin 5 yıl süre ile hâsılat paylaşımı veya kira usulü ile işletme hakkının AKBEL A.Ş ‘ ye devredilmesi ile ilgili teklifleri ise Plan ve Bütçe Komisyonu’na havale edildi. Toplantıda İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı’nın; yeni kadro ihdası ile ilgili teklifi de görüşüldü. Büyükşehir Belediye Meclis Toplantısında Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı’nın; Geleneksel Madalyalı Kahraman Şehir Konulu Resim, Şiir ve Kompozisyon Yarışması gerçekleştirebilmesi için İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Büyükşehir Belediye Başkanlığı arasında protokol yapmak üzere Büyükşehir Belediye Başkanına yetki verilmesine oy birliğiyle karar verildi.

Büyükşehir Belediye Meclisi Kasım ayı toplantısının ilk bileşiminde 12 maddeyi karara bağladı. Kasım ayı toplantısının ikinci oturumu 17 Kasım Pazartesi günü yapılacak.

 

 

Güncelleme Tarihi: 12 Kasım 2014, 10:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1542

banner1541

banner1543