Başkan Okumuş'tan 19 Mayıs Mesajı

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, 19 Mayıs Atatürk´ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısı ile bir kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Okumuş'tan 19 Mayıs Mesajı
Başkan Okumuş mesajında;

Türk Ulusu'nun onurlu ve şerefli bir ulus olarak yaşamasını sağlamak amacıyla başlattığı ulusal hareketin ilk adımı olan 19 Mayıs 1919 tarihi, Milletimizin adeta yeniden doğduğu kutlu bir gündür ve aziz milletimizin gönlünde çok önemli bir yere sahiptir. Milli Mücadele’nin başlangıcı olan bu anlamlı gün, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk tarafından bugünle yarın arasında köprü olan, Türkiye

Cumhuriyeti'nin korunması, gelişmesi ve çağdaş uygarlık düzeyine ulaşmasının, genç kuşaklar marifetiyle gerçekleşeceğinin bir ifadesi olarak bu önemli gün Türk Gençliğine bayram olarak armağan edilmiştir. Gençlere değer veren, onları en iyi şekilde yetiştirerek, kişilikli ve özverili kuşaklar olarak yarınlara hazırlayan milletler, geleceğe güvenle bakabilirler.

Bu duygu ve düşüncelerle, tüm gençlerimizin ve halkımızın 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyor, başta Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi minnet ve şükranla anıyor, tüm gençlerimizi sevgiyle selamlıyorum.”dedi.
Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2016, 14:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1542

banner1541

banner1543