Başkan Okay: Vatandaşa Hizmette Muhtarlarla Omuz Omuzayız

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, mahalle muhtarlarının mesai arkadaşları olduğunu hatırlatarak, "Muhtarlarımızla omuz omuza çalışarak hizmet üretmeyi sürdürüyoruz" dedi.

Başkan Okay: Vatandaşa Hizmette Muhtarlarla Omuz Omuzayız
Geleneksel iftar programları kapsamında bölgesinde bulunan mahalle muhtarlarıyla bir araya gelen Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, bu gibi iftar programlarıyla gönüllere köprü kurduklarının altını çizdi. Her gün farklı bir mahallede gerçekleştirilen iftar programlarının devam ettiğini kaydeden Başkan Okay, tüm mahalle muhtarlarıyla da ayrı bir iftar organizasyonu gerçekleştirdiklerini belirtti.

Göreve geldikleri günden bu yana muhtarları mesai arkadaşı olarak gördüklerini anlatan Başkan Okay, bu nedenle hizmetlerin yerinde ve eksiksiz olarak gerçekleştirildiğini dile getirdi.Başkan Okay, iftar sonrasında yaptığı konuşmasını şu sözlerle sürdürdü: "Dulkadiroğlu Belediyesi olarak her bölgemize eşit hizmet götürmeyi en önemli kriterimiz olarak belirledik. Bu nedenle bölgelerimizin sorunlarını ve acil ihtiyaçlarını tespit konusunda muhtarlarımıza çok büyük sorumluluk düşüyor. Bu nedenle muhtarlarımızla ilk gün başlattığımız dirsek temasını asla kesmedik. Muhtarlarımızın tespitleri doğrultusunda alt yapımızı yeniledik ve sorunsuz hale getirdik. Bundan sonraki süreçte de aynı özveriyle muhtarlarımızla omuz omuza çalışmayı sürdüreceğiz. Ben bu vesileyle bir araya geldiğimiz muhtarlarımıza bizlere gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ediyorum."

Başkan Okay'ın konuşmasının ardından program ilahi dinletisiyle devam etti.
Güncelleme Tarihi: 17 Haziran 2016, 13:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1542

banner1541

banner1543