Başkan Okay Küçük Fatmagül'e Tekerlekli Sandalye Hediye Etti

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, Küçük Fatmagül’e tekerlekli sandalye hediye etti.

Başkan Okay Küçük Fatmagül'e Tekerlekli Sandalye Hediye Etti

Doğuştan yürüme özürlü olan Fatmagül ün en büyük isteği bir tekerlekli sandalyesinin olması ve dışarı çıkmak isteği idi.

Bunun için Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay’a duygusal bir mektup yazan küçük Fatmagül Belediye başkanından kendisi için bir tekerlekli bir sandalye istedi. 

Sosyal Belediyecilik kapsamında, Belediye Başkanı Necati Okay, küçük Fatmagül ve ailesini makamında kabul ederek, tekerlekli sandalye Fatmagül’e hediye etti.

Başkan Okay; “Kızımızın mektubu beni çok duygulandırdı, sosyal belediyecilik kapsamında bir tekerlekli sandalye temin ettik ve Fatmagül e bunu hediye ettik. Fatmagül artık rahat rahat dışarı çıkarak gezebilecek, biz göreve geldiğimiz günden bu güne kadar özürlü vatandaşlarımıza yönelik onların yaşamlarını kolaylaştıracak birçok çalışmalar yaptık, yapmaya da devam edeceğiz, özürlü vatandaşlarımıza yönelik birçok projelerimiz var bunları hayata geçirmek için büyük bir çalışma içerisindeyiz, bu çalışmalar tamamlandığında Fatmagül ve Fatmagül gibi özürlü olan çocuklarımız daha rahat bir yaşam süreceklerdir” dedi.
Güncelleme Tarihi: 17 Kasım 2014, 15:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1542

banner1541

banner1543