Başkan Necati Okay'ın 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı

Cehaletle savaşta ön cephede yer alan değerli öğretmenlerimizin azim ve fedakarlıkları memleketimizin bir bütün olarak gelişiminde etkili olmuştur. Bu büyük aydınlanma mücadelesinin baş kahramanı olan öğretmenlerimizi saygıyla selamlıyorum.

Başkan Necati Okay'ın 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı
 Şehrimizin dört bir yanında aynı özveri ve gayretle çocuklarımızın geleceğe hazırlanmasına vesile olmaktadırlar. İyileştirilmesi elzem mekanlarda iyileştirilmeye muhtaç özlük ihtiyaçlarıyla hizmet etmektedirler.

Belediyemiz sahip olduğu imkanlar ölçüsünde eğitim öğretim hizmetlerine destek olmaya çalışmaktadır. Bölgemizde bulunan okullarımızın öğrenci ve öğretmenlerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak standartlara ulaşması adına çeşitli çalışmalar yürütmekteyiz.

Dulkadiroğlu’nun imarı içerisinde okullarımızın imarını öncelikli sayıyoruz. Çünkü gelişen, modern Dulkadiroğlu varlığının ana faktörü eğitimli gençlerdir. Biz şehirleşmenin gereklerini yerine getirirken öğretmenlerimizin de sosyokültürel yapımızı imar ettiğine şahit olmaktayız. Bu nedenle geleceğimizin mimarı olan öğretmenlerimizi bir kez daha saygıyla selamlıyorum. 

 İlçemizin kaderini yazacak saygın ellere hürmetle, kendilerine birer hatıra kalem armağan ediyoruz.''  

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 10:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1542

banner1541

banner1543