Başkan Bozdağ Pazarcık Halkının İsteklerini Dinlendi

Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ yoğun Belediye çalışmalarının yanı sıra vatandaşlarla sık sık bir araya gelerek sohbet ediyor.Başkan Bozdağ çay ocağında vatandaşlarla sohbet ederek çay içti.Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ'ı karşılarında gören vatandaşlar Başkan Bozdağ'a yoğun ilgi gösterdiler.

Başkan Bozdağ Pazarcık Halkının İsteklerini Dinlendi
Pazarcık'lı hemşehrileriyle her zaman iç içe olduğunu gerek açılış,etkinlik,esnaf ziyaretleri sırasında gerekse makamında vatandaşlarla bire bir görüşmeye, sorun ve talepleri dinlemeye büyük önem verdiğini ifade eden Belediye Başkanı Yakup Hamdi 

Bozdağ ; 

''Yoğun Belediye çalışmalarımız arasında her fırsatta vatandaşlarımızla bir araya gelerek sohbet ediyoruz,vatandaşlarımızın fikirleri yerel yönetim olarak bizim için çok önemli. Bugün de Nurettin Yavuzatmaca kardeşimizin çay ocağında vatandaşlarımızla hasbıhal ettik. Onlarla muhabbet edip, sıkıntılarını dinledik. Her zaman söylüyorum 'Devlet vatandaş için vardır'.

Vatandaşlarımızdan esnafımızdan gelen talepleri alıp imkânlar ölçüsünde onları nasıl karşılayabiliriz, neler yapabilirizi konuşma adına bu ziyaretleri gerçekleştiriyoruz. Biz esnafımızın ve vatandaşımızın sorunlarına çare olabiliyorsak onları mutlu edebiliyorsak ne mutlu bize" dedi.
Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2016, 13:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1542

banner1541

banner1543