AKMANSOY’dan Personellerine Piknik

Kentimizin tanınmış alış-veriş (AVM)lerinden olan Akmansoy Market, personeli ile piknik geleneğine bir yenisini daha ekledi.

AKMANSOY’dan  Personellerine Piknik
Bu yıl yedincisi düzenlenen geleneksel Akmansoy pikniğine tüm Akmansoy Market çalışanları katılırken, çalışanlar felekten bir gün çaldılar,   gönüllerince eğlendiler, yorgunluk ve stres attılar. 

350 Akmansoy çalışanının katıldığı piknik, Tekir/Yeşilgöz’de gerçekleşirken, personel 3 gurup halinde pikniğe katıldı. Personel 3 gün boyunca 3’erli gurup halinde pikniğin tadını çıkartırken, yörenin doğal güzellikleri ile tanıştı. HER YIL BİR DEĞİŞİK ALAN TERCİHİ
Market tarafından gelenekselleştirilen pikniğe, her yıl kentin doğal güzelliklerini tanıtmak amacıyla değişik mekanlar tercih edilirken, çalışanlar önce kahvaltı yaptılar, sonra öğle yemeği ve takiben de meyve yiyerek aynı zamanda da eğlence tertip ettiler.

Çuval yarışması, yumurta taşıma yarışması, halat çekme gibi eski Türk oyun geleneğini sürdüren, tercih eden çalışanlar, kendilerine farklı bir gün yaşattıkları için patronlarına teşekkür ettiler, öte yandan profesyonel müzik ve DJ eşliğinde şarkılar-türküler söyleyerek yeteneklerini de sergileme fırsatı buldular.


Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2016, 14:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1539

banner1538

banner1541