Afşin Belediyesi Arı Gibi Çalışıyor

Kış aylarının gelmesi ile beraber havalarında iyi gitmesini fırsat bilen Afşin Belediyesi ekipleri çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Afşin Belediyesi Arı Gibi Çalışıyor

Geçtiğimiz günlerde Tanır mezarlık üst yolu ile Çobanpınarı mevki ve Atlaş mahallelerinde başlanılan parke yol çalışmaları tamamlandı.

Çalışmaları yerinde inceleyen Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven konuşmalarında şu ifadelere yer verdi; “Yapımına geçtiğimiz gün başladığımız Tanır Mahallesi’nde belediye ekiplerimiz çalışmalarını tamamladı. Mezarlık üst yolu mevkiinde 500 metre uzunluğunda, 6 metre genişliğinde, Çobanpınar Mevkiinde ise 150 metre uzunluğunda, 8 metre genişliğinde olan parke yollarımız tamamlandı. Aynı zamanda Altaş Mahallemize de baştanbaşa parke döşedik. Vatandaşlarımızın kış aylarında zor şartlarda camiye, evlerine daha temiz ve rahat bir şekilde ulaşım sağlamaları için elimizden geleni yapıyoruz. Ayrıca yol üzerinde okulları bulunan çocuklarımız parke yollarımızda ferah bir ortamda ulaşım sağlayacaklar. Diğer alanlarda da çalışmalarımız hava muhalefeti olmadığı müddetçe devam edecek.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 16 Aralık 2014, 21:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1542

banner1541

banner1543