31 Mart Yerel Seçimleri’ne sayılı günler kala Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mesut Dedeoğlu çalışmalarına devam ediyor. Dedeoğlu, parti teşkilatı ile birlikte Bezirganlar Çarşısı, Ayakkabıcılar Çarşısı ve Bakırcılar Çarşısı’ndaki esnafı ziyaret etti. Esnaf ziyaretleri kapsamında açıklamalarda bulunan Dedeoğlu, “Tek odaklanacağımız nokta Kahramanmaraş olacak. Kahramanmaraş’ı daha yaşanılabilir, esnafımızın daha nefes aldığı bir kent haline getirmek için gece gündüz çalışacağız” dedi.

HER ZAMAN ESNAFIN FİKRİNE SAYGI DUYACAĞIZ

Esnafın sıkıntılarını ve beklentilerini dinleyen Dedeoğlu, “Yönetime geldiğimiz takdirde, yapacağımız her hizmette esnafın fikrini alacağız. Esnafa danışmadan hiçbir şey yapmayacağız. Esnafın fikrini aldıktan sonra da ne olursa olsun o işi yapacağız” ifadelerini kullandı.

BU KENTE HİZMET ETMEKTEN ONUR DUYACAĞIM

Kimseye bağlı kalmadan Kahramanmaraş’ın daha iyi kalkınacağını vurgulayan Dedeoğlu, “Kahramanmaraş’ta yaşayan herkese hizmet edecek projelerimiz hazır. Her bölgesini ayrı ayrı sevdiğim bu kent için çok çalışacağım. Sosyal belediyecilik ve kalkınma belediyeciliği konusunda hizmet etmekten onur duyacağım. Kimseye bağlı kalmadan bu kent daha iyi hizmetler alacak” ifadesini kullandı.

ESNAFIMIN CANI YANMIŞ KİMİN UMRUNDA

Dedeoğlu saha çalışmalarında, Kahramanmaraş genelinde değişime yönelik ciddi bir istek ile karşılaştığını ifade ederek, 31 Mart’ta vatandaşın değişim ile buluşacağını dile getirdi. “Kahramanmaraş’ı el birliği ile huzura ve hizmete kavuşturacağız” diyen Dedeoğlu, “Memleketimin sorunları saymakla bitmiyor. 6 Şubat depremlerinin yaraları hala sarılamadı. Esnafımız çok perişan. Kimin umrunda. Deprem öncesindede sorunlar bitmiyordu. Şimdi işler daha kötüye gidiyor. İnşallah biz Kahramanmaraş’ı İYİ belediyeciliğe kavuşturduğumuzda tüm sorunların üstesinden geleceğiz” dedi.

Editör: Haber Merkezi