Başkan Necati Okay, şehir merkeziyle kırsal mahallelerin ulaşım standardının aynı seviyeye getirildiğini ifade eden Başkan Okay, “Göreve geldiğimiz günden bu yana hem şehir merkezinin hem de kırsal mahallelerimizin ulaşım standardını yükselttik” dedi.

Göreve geldiği günden bu yana ulaşım konusuna büyük önem verdiğinin altını çizen Başkan Okay, bunun sonucunda hem şehir merkezinde hem de kırsal mahallelerde ulaşım sorunun ortadan kalktığını ifade etti.

Belli aralıklarla ulaşım standardını yükseltme adına çeşitli çalışmalar yapıldığını dile getiren Başkan Okay, ulaşım konusunda ortaya koydukları çalışmaları şu şekilde özetledi: “Göreve geldiğimiz günden bu yana bölgemizin ulaşım standardını yükseltme adına çok önemli çalışmalar yaptık. Vatandaşlarımızın ayağı çamura değmesin diye gece gündüz çalıştık. Bu çalışmalarımız aynı özveriyle devam etmektedir. Son olarak Bertiz Boyalı mahallemizde ekiplerimiz hummalı bir çalışma yapmaktadır. Bölgeye kazandırdığımız taş ocağından ürettiğimiz malzemelerle yollarımızın standardını yükseltiyoruz. Vatandaşlarımız rahat bir ulaşım sağlasın, kazasız bir şekilde seyahat etsin diye bu çalışmalarımızı yoğun bir şekilde sürdürüyoruz. Kırsal mahallelerimizin bu anlamda standardını yükselttik. Şehir merkeziyle bu konuda farkı kalmadı diye düşünüyorum. Kış ayları öncesinde ilçe genelinde yol bakım ve onarım çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüreceğiz.”  

Editör: Haber Merkezi