31 Mart Yerel Seçimlerine sayılı günler kala ziyaretlerini kesintisiz sürdüren AK Parti Onikişubat Belediye Başkan Adayı Hanifi Toptaş; Beşen, Kertmen, Sarıgüzel, Hacıbudak, Payamlı, Hacınınoğlu, Ilıca ve Gedemen mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi.

Mahalle sakinleri ile sohbet eden ve taleplerini tek tek not alan Başkan Adayı Toptaş, Onikişubat için hedeflerinden de bahsetti.

Özellikle kırsal mahallelerin kalkınması noktasında plan ve projelerine dair vatandaşlarla istişarelerde bulunan Hanifi Toptaş, “İlçemizin her bir noktasını tek tek ziyaret ederek hemşehrilerimizle bir araya gelmeye devam ediyoruz. Bugün de Beşen, Kertmen, Sarıgüzel, Hacıbudak, Payamlı, Hacınınoğlu, Ilıca ve Gedemen mahallelerimizde hemşehrilerimizle buluştuk, sohbet ettik, taleplerini dinledik, projelerimize dair istişarelerde bulunduk. Kırsal mahallelerimizin kalkınması noktasında hayata geçireceğimiz destekler, Bitki Üretim Merkezi, Doğal Ürünler Pazarı ve Mobil İletişim Aracı projelerimizi anlattık. Hamdolsun projelerimiz hemşehrilerimiz tarafından büyük bir ilgi gördü. Projelerimizle Onikişubat’ımızı daha da ileriye taşıyacağımız noktasında bizlere güvenleri tam. Bizler de bu güveni boşa çıkarmamak için inşallah 31 Mart’ta göreve geldiğimizde gecemizi gündüzümüze katarak çalışacağız. Dua ve desteleriyle yanımızda olan, gücümüze güç katan hemşehrilerimize şükranlarımızı sunuyoruz. Projelerimizle hemşehrilerimiz kazanacak, Onikişubat kazanacak” diye konuştu.

Editör: Haber Merkezi