Pazarcıkta Yaz Spor Okulları Başlıyor

Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü ve Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından yaz döneminde Güreş'ten Futbol'a kadar 9 farklı branşta verilecek Yaz Spor Okulları için kayıtlar başladı. 11 Temmuz'da start alacak Yaz Spor Okulları İlçe Spor Müdürlüğü'nün Kapalı Spor Kompleksinde 11 Eylül'e kadar hizmet verecek.

Pazarcıkta Yaz Spor Okulları Başlıyor
Sporun ve sporcun gelişimi için dev yatırım ve hizmetlere imza atan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi gençlerin ve çocukların sporla yetişen, spor ahlakı ve spor kültürüne sahip bireyler olması için de çalışmalarını sürdürüyor.

Proje İle ilgili açıklama yapan Gençlik Spor İlçe Müdiresi Yaprak Bozdağ; Çocuklara yeteneklerini sergileme fırsatı ve Spor tesisinde ücretsiz spor yapma imkanı sunuyoruz,Spor Salonumuzu İlçemiz'deki tüm çevre halkı ve spor kulüplerinin kullanımına açtık Gençlik Spor İlçe Müdürlüğümüzce, daha önce hayata geçirdiğimiz Okul spor salonlarındaki ve spor tesislerindeki yetenekli sporcuların keşfedilmesi ve Türk sporuna kazandırılması projelerinin ardından Yaz Spor Okullarıyla da çocukların değerlendirmelerini ve yeteneklerini sergilemelerini amaçlıyoruz 9 farklı branş ve çeşitli eğitsel oyunlarla çocukların yaz tatillerini en iyi şekilde değerlendirmelerini ve spor yaparak yetişen bireyler olmalarını hedefliyoruz.dedi. 

9 BRANŞTA HİZMET VERECEK
Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ile Kahramanmraş Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen Yaz Spor Okulları'nda 2016 yılı yaz döneminde Kapalı Spor Salonu hizmet verilecek. Yaz Spor Okulları’nda 6 ile 12 yaş aralığındaki çocuklara Atletizm, futbol, basketbol, voleybol, masa tenisi,güreş,badminton,santranç olmak üzere toplam 9 branşta kurs verilecek.

Kayıt alınacak ve hizmet verecek spor tesisleri ise şöyle: Pazarcık Kapalı Spor Salonu ve Celal Tekşen Stadyumu.

Güncelleme Tarihi: 17 Haziran 2016, 13:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1542

banner1541

banner1543