Pazarcık İlçe Teşkilatından Dedeoğlu’na Ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş Milletvekili Mesut Dedeoğlu, Kahramanmaraş’ın ve Pazarcık İlçesinin hemen hemen bütün sorunlarını Türkiye Büyük Millet Meclisi gündemine taşıdığını ve taşımaya da devam edeceğini söyledi.

Pazarcık İlçe Teşkilatından Dedeoğlu’na Ziyaret
 Kahramanmaraş MHP Pazarcık İlçe Başkanı Ali Kaykı ve yönetim kurulu üyeleri, MHP Kahramanmaraş Milletvekili Mesut Dedeoğlu’nu TBMM’deki makamında ziyaret etti. Ziyaret sırasında konuşan MHP Kahramanmaraş Milletvekili Mesut Dedeoğlu, Pazarcık ilçesi ve köylerinin problemlerinin arttığına işaret ederek, hükümetin problemlere çözüm bulması gerektiğini ifade etti.

MHP Kahramanmaraş Milletvekili Mesut Dedeoğlu, Pazarcık ilçenin köylerinde yol, elektrik, su ve köy konağı gibi konularda sorun yaşandığına dikkat çekerek, yaşanan bütün sorunları sık sık Türkiye Büyük Millet Meclisi gündemine taşıdığını vurguladı.

Kahramanmaraş’ın ve bütün ilçelerinin sorunlarını TBMM gündemine taşımaya devam edeceğini de hatırlatarak, Kahramanmaraş’ın tüm sorunlarının takipçisi olacağını sözlerine ekledi. 

Güncelleme Tarihi: 05 Kasım 2014, 10:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1542

banner1541

banner1543