Muzaffer Taşçı (İşbilir) AK Parti’den Milletvekili Aday Adayı Oldu

Kahramanmaraş merkezli değil sadece, Türkiye’nin her yerinde yöresel ürünlerinin üretimi, satışı, pazarlaması ile bilinen Muzaffer Taşçı (İŞBİLİR) bu kez milletvekilliği aday adaylığı için başvuruda bulundu.

Muzaffer Taşçı (İşbilir) AK Parti’den Milletvekili Aday Adayı Oldu

Hatırlanacağı üzere, daha önceki dönemlerde 2014 yılında Büyükşehir Belediye Başkanlığı için adayı olan, esnaflığın hafızası Muzaffer Taşçı, bu şehre hizmet borcu olduğunu belirterek, AK Partiden milletvekilliği aday adaylığı sürecine katılan bir başka isim oldu.

Aday adaylığı için başvuru formunu dolduran, özgeçmişinde ‘Ben de sizin gibi, sizden biriyim!’  diyen halk adamı, gönül adamı Taşçı (İşbilir), geçmişte MÜSİAD gibi ciddi ve duyarlı bir sivil toplum kuruluşunda da görev almış, toplumsal ve manevi değerlere önem veren isim olarak dikkat çekerken, hayırseverlilik yarışında da en önde giden isimlerden biri olarak biliniyor.

BU ŞEHRİN TİCARETEN VE SİYASETEN HAFIZASI

MÜSİAD’ın kurucu üyeleri arasında bulunmak ve 10 yıl görev almak yanında, şehrimizin ilk yöresel ürünlerini imalatını ve pazarlanmasını memleketimizin en köşe başı yerlerinde tanıtma ve pazarlama yapma konusundaki gayreti kadar, Ticaret ve Sanayi Odasında da 2 dönem meclis üyeliği yaptı.

Eski bir eğitimci olan iş insanı Taşçı, “12 yaşından beri ticaretin içinde oldum. Krizlerden etkilensek de, çok şükür dimdik ayakta kalmayı başardık. Yani damdan düştük ama ölmedik. Bizim bu şehre hizmet etmek gibi manevi bir borcumuz var, bu borcu sonuna kadar ödemek için bu kez milletvekili aday adayı olma kararı aldım.

Rabbim utandırmasın. Şehrimize, insanlarımıza hizmeti seviyorum. Başarılı olacağıma da inanıyorum!” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1542

banner1541

banner1543