Güçlü yorumunun yanı sıra mütevazı kişiliğiyle bir anda müzik piyasasında aranan sesler arasına giren İlyas Yalçıntaş, Kahramanmaraş’ta verdiği mini konser ve imza günü etkinliğinde, hayranlarının gönlünde bir kez daha taht kurmayı başardı.

HAYRANLARIYLA BİRLİKTE SESLENDİRDİ
Yakışıklı yorumcu İlyas Yalçıntaş, Piazza AVM’nin buz pistindeki etkinlikte, hayranlarının yoğun tezahüratları ve sevgi gösterileri arasında sahneye çıktı. Genç şarkıcı, “İçimdeki Duman”, “İncir”, “Olmazsa Olmazımsın” ve “Sadem” isimli romantik şarkılarını hayranlarıyla birlikte seslendirdi. “İncirler olana kadar kalsaydın bari” nakaratıyla başlayan şarkısı dillerden düşmeyen başarılı şarkıcı Piazza AVM’de duygu dolu anlar yaşattı.HAYRANLARIYLA SELFİE ÇEKTİ
Düzenlediği etkinliklerle kentin sosyal yaşamına ayrı bir renk ve heyecan katan Piazza AVM’nin koridorlarında, genç şarkıcının duygu dolu şarkıları yankılandı. Performansıyla büyük beğeni toplayan İlyas Yalçıntaş, mini konserin ardından imza gününde sevenleriyle buluştu.  Sempatik şarkıcı ile sohbet etmek, dokunmak ve daha yakından görebilmek için adeta birbirleriyle yarışan AVM ziyaretçileri, kendilerini hayran oldukları sanatçıyla buluşturan Piazza AVM’ye teşekkür ettiler. Genç şarkıcı, bol bol imza dağıtıp fotoğraf çektirdiği hayranları ile selfie çekmek için buz pistinin dört bir tarafını dolaşarak, herkesin gönlünü aldıktan sonra coşkuyla başlattığı konserini aynı coşkuyla sonlandırdı.
Editör: Haber Merkezi