Cem Belevi ile Kahramanmaraş Piazza’da Müzik Şöleni

Yakışıklı oyuncu ve müzisyen Cem Belevi, 4 Haziran’da Piazza’da hayranları ile bir araya gelerek mini konser ve imza etkinliği ile onlara unutulmaz bir gün yaşatacak.

Cem Belevi ile Kahramanmaraş Piazza’da Müzik Şöleni
Konuklarına moda, lezzet ve eğlencenin her rengini sunan Piazza AVM, Kahramanmaraşlıları sahne, televizyon ve gösteri dünyasının ünlü isimleriyle buluşturmaya devam ediyor. Güvenli ve ferah ortamıyla kentin buluşma noktası olan Piazza AVM, 4 Haziran Cumartesi günü pop müzik sanatçısı ve dizi oyuncusu Cem Belevi’yi ağırlayacak. Genç sanatçı, saat 15.30’da buz pistinde gerçekleştirilecek mini konserde, sevilen şarkılarını hayranları için seslendirecek.

“Alışamıyorum” şarkısıyla büyük çıkış yakalayarak kitlelere kendini sevdiren pop müzik sanatçısı ve “ ” dizisindeki rolüyle oyunculukta da kendisini kanıtlayan yeni kuşağın başarılı sesi Cem Belevi, Kahramanmaraşlı hayranlarına unutulmaz bir gün yaşatacak.

Dillerden düşmeyen şarkıları ve oyunculuğuyla özellikle gençlerin gönlünde taht kuran yakışıklı müzisyen, konserin ardından, sevenleriyle imza gününde bir araya gelecek. Hayranları, imza günü etkinliğinde genç sanatçıyla tanışma ve fotoğraf çektirme imkanı bulacak.

Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2016, 10:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1542

banner1541

banner1543