Rektör Prof. Dr Alptekin Yasım başkanlığındaki KSÜ Heyeti, ATU Rektörü Prof. Geray Garaybeyli ve ATU Heyeti tarafından ağırlandı.

Kahramanmaraş’ta Eğitim Çalışanlarından Çağrı: “Artık Yeter, Can Korkusuyla Çalışmak İstemiyoruz!” Kahramanmaraş’ta Eğitim Çalışanlarından Çağrı: “Artık Yeter, Can Korkusuyla Çalışmak İstemiyoruz!”

Heyetler arası yapılan görüşmede iki üniversite arasındaki akademik iş birliği, çeşitli yönleriyle ele alındı. Öğrenci ve öğretim elemanı değişiminden araştırma projelerinin planlanmasına, ders etkinliklerinden akademik toplantılara kadar pek çok konunun masaya yatırıldığı toplantıya KSÜ Heyetinden Rektör Prof. Dr Alptekin Yasım’ın yanı sıra Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Nuri Kahveci, Prof. Dr. Orhan Doğan, Genel Sekreter Ali Rıza Bekler ve Öğr. Gör. Hemran Amirli katılırken ATU Heyetinden ise Rektör Prof. Geray Garaybeyli’nin yanı sıra Rektör Yardımcısı Doç. Orhan İsayev, Doç. Müşfik Orucov ve Günel Aslanova katıldı.

Görüşme sonrasında Rektör Yasım, ATU Rektörü Garaybeyli’ye, üzerinde KSÜ logosunun nakşedildiği Kahramanmaraş işi ceviz oyma sandık hediye etti.

Görüşme hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardında sona erdi.

Editör: Melek Özgür