Kahramanmaraş’ın Turizm Elçisi Başkonuş Yaylası’na Travelors Choice 2021 Ödülü Verildi

Kahramanmaraş’ın turizm elçisi olarak şehrin tanıtımında büyük bir paya sahip olan Başkonuş Yaylası’na “Travelors’ Choice 2021” ödülü verildi.

Kahramanmaraş’ın Turizm Elçisi Başkonuş Yaylası’na Travelors Choice 2021 Ödülü Verildi

Dünyanın dört bir yanından milyonlarca gezginin, kendilerini etkileyen yerler ve anlarla ilgili yorum ve görüşlerini paylaştığı Travelors’ Choice’nin 2021 yılındaki ödülünü Kahramanmaraş’ın incisi ve turizm elçisi olan Başkanış Yaylası kazandı.

Kahramanmaraş’ın turizme açılan en büyük pencerelerinden biri olan ve kazandığı birçok ödül ile büyük başarılara imza atan Başkonuş Yaylası, dünyanın en büyük seyahat uygulamalarından biri olan Tripadvisor tarafından 2021 Travelers’ Choice ödülünü de alarak önemli bir başarıya imzasını attı.

Türkiye’de ve özellikle dünyada Kahramanmaraş’ın ismini duyurmayı başaran Başkonuş Yaylası Yönetim Kurulu Başkanı Serhan Erdoğanyılmaz, “TripAdvisor gibi uluslararası bir mecradan “Travelors’ Choice 2021” ödülünü almak ve böyle bir mecrada Kahramanmaraş ismini yükselen marka değeri olan Başkonuş Yaylası ile duyurmak gurur verici.

Ailemize ve tüm Başkonuş ekibine çok teşekkür ederim. Kahramanmaraş’ımızı tüm dünyada National Geographic’den sonra TripAdvisor’da da temsil etmekten mutluyuz. Kahramanmaraş’ın turizmde dünyaya açılan kapısı olmaya devam edeceğiz” dedi.

TRAVELORS’ CHOİCE ÖDÜLÜ NEDİR?

Dünyanın dört bir yanından milyonlarca gezgin, kendilerini etkileyen yerler ve anlarla ilgili yorum ve görüşler paylaşıyor. Travellers' Choice - Tartışmasız En İyiler listesi, kendilerine danışılabilecek en iyi uzmanların yani daha önce oraya gitmiş olan gerçek gezginlerin deneyimlerine dayalı olarak oluşturulur. En popüler ve en sevilen destinasyonlar, oteller, restoranlar, yapılacak şeyler ve daha fazlası burada yer alır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER