Piazza Milyonları Ağırlıyor

Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş 'nin Kahramanmaraş’ta 2013 Nisan ayında hizmete açtığı Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, milyonlarca ziyaretçi ağırlıyor.

Piazza Milyonları Ağırlıyor
 2014 yılında dünyanın en büyük uluslararası inşaat şirketleri arasında 53'üncü sıraya yükselen Rönesans Holding’in, Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş kanalıyla Türkiye’nin çeşitli kentlerinde kurduğu alışveriş merkezlerinden biri olan Kahramanmaraş Piazza, bölgenin sadece alışveriş değil, eğlence ve yaşam merkezi de oldu.

Kent merkezinde bulunan Kahramanmaraş Piazza, ulaşım kolaylığı, yürüyen merdivenleri, panoramik asansörleri ve açık-kapalı toplam 1.100 araçlık otoparkı ile ziyaretçilerine rahat ve ferah alışveriş yapma imkanı tanıyor. Bünyesinde 5M Migros, Koçtaş, Teknosa, LC Waikiki, Media Markt, Crazy Game gibi önemli çekim merkezi olan mağazaları da bulunduran Kahramanmaraş Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, yüzü aşkın markayı da ilk kez Kahramanmaraş halkıyla buluşturdu.

26 Nisan 2013'te 200 milyon TL'lik bir yatırımla kente kazandırılan Piazza ile birlikte kentin sosyal yaşamı da renklendi. Çeşitli sosyal, kültürel ve sportif aktivitelere ev sahipliği yapan Piazza’da, ziyaretçiler,  aradığı her şeyi en uygun fiyat ve bol seçenekle bulabilmenin keyfini yaşıyor. Yaklaşık 2.500 kişiye de istihdam sağlayan Piazza, sosyal sorumluluk projeleriyle de kente katkı sunuyor.


Rönesans Eğitim Vakfı kanalıyla kente kazandırılan 8 derslikli Neriman Çetinkaya Anaokulu’nun yanı sıra AVM bünyesindeki kitap toplama ve kitap okuma kampanyalarıyla da eğitime güç katıyor.

Ulaşım kolaylığı nedeniyle çevredeki Gaziantep, Osmaniye, Adıyaman, Malatya, Adana ve İskenderun illerine de hitap eden Kahramanmaraş Piazza, bölgenin sadece ekonomisine değil, sosyal hayatına da yön veriyor.

Tüm yıla yayılan hesaplı alışveriş imkanlarına, sık sık yenilenen kampanyalar da eklenince, Piazza ziyaretleri her kesimden tüketicinin vazgeçilmez alışkanlıkları arasında yerini aldı. Dünyanın modasını, lezzetlerini ve eğlencesini bölge halkının ayağına getiren Piazza yönetimi de tahminlerin de ötesine ulaşan ziyaretçi yoğunluğunun kendilerine güç verdiğini belirterek daima en iyiyi sunmak için çalışmalarının aralıksız devam ettiğini ifade etti.

 

Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2014, 14:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1542

banner1541

banner1543