Kahramanmaraş Starpet’te Akaryakıt Kampanyası

Starpet’in Kahramanmaraşlı sürücüler için düzenlediği yüzde 10’a varan özel indirim kampanyası devam ediyor. Kasım ayı boyunca Salı ve Cuma günleri Elbistan’da, Cuma günleri ise Ekinözü’nde bulunan Starpet istasyonlarına uğrayan sürücüler, akaryakıt ürünlerinde indirimlerden faydalanabiliyor.

Kahramanmaraş Starpet’te Akaryakıt Kampanyası

Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketi arasında yer alan Starpet’in, Kahramanmaraş’a özel indirim kampanyası devam ediyor. Kampanya kapsamında, Kasım ayı boyunca Salı ve Cuma günleri Elbistan, Cuma günleri ise Ekinözü’nde bulunan Starpet İstasyonlarına uğrayan sürücüler, akaryakıt ürünlerinde yüzde 10’a varan indirimlerden yararlanabiliyor.

 Kampanyaya katılan Türkiye çapındaki tüm Starpet istasyonlarını öğrenmek için www.starpet.com.tr adresini ziyaret etmek ve “Kampanyalar” linkini tıklamak yeterli.


 Koşulsuz memnuniyet

Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketi arasında yer alan Starpet, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve eksiksiz hizmet üzerine yoğunlaşarak faaliyetlerini sürdürüyor. Temizlikten market hizmetine kadar, istasyonlarındaki tüm hizmetlerin yüzde 100 memnuniyet ilkesi doğrultusunda sunulduğu Starpet, TÜRKAK ve TSE Kalite Belgeleri’ne sahip bulunuyor.

 Güvenle kullanılabilecek hijyenik tuvaletleri, ücretsiz çay-kahve servisi ve tüm istasyonlarda aynı kalitedeki akaryakıt ürünleri ile Starpet, çevreye ve insana saygı çerçevesinde hizmet vermeye devam ederken, sosyal sorumluluk projelerine de destek vererek kazanımlarını ülke çıkarları için kullanıyor.

Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2014, 20:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1542

banner1541

banner1543