Geskon İnşaat MST Marka Kazıcı Yükleyicileri Tercih Etti

Türkiye’nin değişik bölgelerinde 2008 yılından beri büyük altyapı ve üst yapı projelerini hayata geçiren GESKON İnşaat Enerji Sanayi ve Limited Şirketi de makine parkını, Sanko Makina’nın MST markası ile ürettiği kazıcı yükleyici ile güçlendirdi.

Geskon İnşaat MST Marka Kazıcı Yükleyicileri Tercih Etti
GESKON Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Saral, şirketin temel felsefesinin “Önce İnsan” olduğunun belirterek, “Hayata geçirdiğimiz tüm projelerde bu felsefe ile hareket ediyoruz. Makine alımı yaparken de önceliğimiz o makinayı kullanacak operatörün rahatlığı ve güvenliğidir” dedi.

MST 6 Serisi kazıcı yükleyicilerinin pazarda yüksek verimliliği, operatör konforu ve düşük yakıt tüketimi ile öne çıktığına vurgu yapan Saral, şöyle devam etti:

“Tüm bu özellikleri bir arada sunan sorunsuz bir makine olduğu için kararımız yerli üretim MST 644 kazıcı yükleyici oldu. Gelecekte de makine yatırımlarımız devam edecek ve tercihimiz yine Sanko Holding ve Konukoğlu ailesinin piyasanın beklentileri doğrultusunda ürettiği MST olacaktır.”SANKO MAKİNA
Sanko İş ve Tarım Makinaları, Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi’nde 42 bin metrekare alanda kurulan üretim tesislerinde pazar ve müşteri talepleri doğrultusunda araştırma ve geliştirme faaliyetleri sonucu yüksek performanslı iş makinaları üretimi gerçekleştiriyor. 

MST markası ile üretilen kazıcı yükleyici, teleskopik forklift ve mini ekskavatörlerin konforu, kullanım rahatlığı, düşük yakıt sarfiyatı ve satış sonrası hizmetlerin 24 saat kesintisiz sürdürülmesi, yurtiçi ve yurtdışındaki kullanıcıların tercihinde etken oluyor.

SANKO HOLDİNG
SANKO Holding’in temeli 1904 yılında 7 dokuma tezgahı ile atıldı. Dördüncü ve beşinci kuşağın işbaşında olduğu SANKO’da yaklaşık 14 bin kişi istihdam ediliyor. Tekstil, enerji, çimento, ambalaj, tarım ve iş makinaları, bilişim, finans, sağlık, eğitim, AVM ve gayrimenkul olmak üzere 11 sektörde faaliyet gösteriliyor.  

Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2016, 15:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1542

banner1541

banner1543