Özel Sanko Okulları Teog Kampı Düzenledi

Özel Sanko Ortaokulu bu yıl bir ilke daha imza atarak 8’inci sınıf öğrencileri için sınav sonrası Bolu’da “TEOG Kampı” düzenledi.

Özel Sanko Okulları Teog Kampı Düzenledi
 Bolu “TEOG Kampı”nda, ilk güne ağaç dikerek başlayan öğrenciler günü futbol, voleybol oynayarak, yüzerek ve özledikleri aktiviteleri yaparak geçirdi. Dolu dolu hazırlanan kamp programında öğrenciler “Timsah Yumurtası” ve “Pisa Kulesi” gibi grup dinamiği geliştirici takım oyunlarını ekip ruhu içinde yaşayarak öğrendi. 

Öğrenciler, kamp koordinatörü Erdem Demirsoy’dan, “Yosundan Su Arıtımı”, “Ağaçlık Alanda Dallardan Baraka Yapımı”, “Ateş Yakma” gibi Temel Survivor Eğitimi aldı. Bunların yanı sıra paintball, maket uçak yapımı, Yedigöller turu ve gece ateş başı Marshmallow partisiyle bir yılın acısını çıkarıldı.Özel Sanko Ortaokulu Müdür Baş Yardımcısı Uğur Çekici, “Öğrencilerimiz bir yıl boyunca yoğun bir TEOG hazırlık süreci geçirdi. Başarı ile geçen TEOG sınavı sonrası yorgunluklarını atarak keyifli bir kamp gerçekleştirdiler. Emeği geçen tüm öğretmenlere teşekkür ederim” dedi.
Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2016, 13:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1541