Dulkadiroğlu Belediyesi, depremzede öğrencilere psikodestek vererek çeşitli etkinlik programı organize etti. Dulkadiroğlu Murat Akkurt Gençlik Merkezi’nde Sinema, Masa Tenisi, PlayStation ve Konser etkinliklerinde doyasıya eğlenen öğrencilere, program sonunda çeşitli hediyeler verildi.

Düzenlenen program ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, gençlere verdikleri önemden bahsetti.

Gençlerden depremin olumsuz izlerini silme adına bu gibi etkinlikleri düzenlediklerini dile getiren Başkan Okay, şunları söyledi: “Geleceğimizin teminatı gençlerimizin normalleşmesi, hayata en sıkı şekilde yeniden tutulması adına üzerimize düşeni fazlasıyla yapmaya büyük gayret gösteriyoruz. Bu kapsamda öncelikle çocuklarımıza psikodestek veriyoruz. Bu konuda gençlik merkezlerimiz çeşitli organizasyon ve programlar düzenliyor. Gençlerimizin bir tebessümü, geleceğe olan umutları bizleri mutlu etmeye yetiyor. Her zaman onların ve ailelerinin yanındayız. Bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da üzerimize düşeni yapmaya devam edeceğiz.”

Editör: Haber Merkezi