İYİ Parti İl başkanlığının organize ettiği programa katılan İYİ Parti Dulkadiroğlu Belediye Başkan Adayı Dr. Selahaddin Can, esnaf ziyaretine ilişkin şu ifadelerde bulundu.

Can, “Bugün esnaflarımızı ziyaret ediyoruz, gördüğüm ilgi alaka beni çok mutlu etti. Konuştuğum 10 esnaftan 7-8’i iyi ki aday oldunuz inşallah kazanacaksınız diyorlar.

Ben bu göreve talip olduğumda halkımıza sınırsız hizmet için aday oldum. Esnaflarımız çok dertli depremde ve sonrasında ne bir belediye başkanı gördük ne’de milletvekili gördük diyorlar. Ben ve ekibim bu serzenişlere kayıtsız kalmayacağız ve inşallah 31 Mart’ta sandıkları patlatarak göreve geleceğiz.” dedi.

Can, “Halkımızla konuştuğumuzda artık bu yerel yönetimlerden bıktıklarını metal yorgunu olduklarını ve değişimin şart olduğunu ifade ediyorlar. Hak ettikleri hizmeti alamadıklarını ve depremin üzerinden bir yıl geçmiş olmasına rağmen esnaflarımızın konteynırlarda işlerini yapmaya çalıştıklarını gördük. Esnaflarımız kendi iş yerlerine geçmek istiyorlar.

Ben söz veriyorum inşallah göreve seçildiğimde esnaflarımızın iş yerlerini ivedi bir şekilde yapıp teslim edeceğim” diye konuştu.

Editör: Haber Merkezi