Prof. Dr. Ziya Dumlupınar Görevinden İstifa Etti

KSÜ Ziraat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ziya Dumlupınar’dan beklenen istifa haberi geldi.

Prof. Dr. Ziya Dumlupınar Görevinden İstifa Etti

Prof. Dr. Ziya Dumlupınar, 14 Mayıs Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Seçiminde İYİ Parti’den Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adayı olmak istifa etti.

2 Dönem TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası Kahramanmaraş Şube Başkanlığı döneminde başarılı çalışmaları ile meslektaşlarının ve Kahramanmaraş kamuoyunun takdirlerini toplayan Prof. Dr. Dumlupınar’ın, aktif siyasette de görev alması isteniyordu.

Uzun zamandır İYİ Parti çatısı altında siyasi çalışmalara katılan, özellikle Türkiye Tarımı için projeler hazırlayan Dumlupınar’ın, Kahramanmaraş merkezli yaşanan asrın felaketinin ardından depremzedelerin yaralarını sarmak için yaptığı çalışmaları ile de büyük takdir topladı.

Partilileri ve hemşehrileri tarafından Dumlupınar’ın milletvekili aday adaylık başvuru haberi ise  heyecanla bekleniyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali POLAT
Ali POLAT - 1 hafta Önce

Köpeğin ekilen bir tarım ürünü olduğunu zanneden bir tarım bakanının olduğu bir ülkede sizin gibi değerler mutlaka iş başına gelmeli. Rabbim yolunu açık etsin hocam.

Sabri Ellbozan
Sabri Ellbozan - 1 hafta Önce

Ziya Dumlupınar iyi partiden milletvekili adayı olarak çok güzel bir karar verdiği için teşekkür ederim Allah yolunu açık etsin desteğimizi eksik etmeyeceğiz

Kazım Can
Kazım Can - 1 hafta Önce

Liyakat sahibi, mütevazi bu topraklar için mücadele eden birisi olduğuna şahidiz.
Sayın hocama başarılar dilerim.

Necati PIÇAK
Necati PIÇAK - 1 hafta Önce

Helal olsun Türkiyemizin ve Kahramanmaraşımızın böyle eğitimli #İYİ insanlara ihtiyacı var...

SIRADAKİ HABER

banner1542

banner1541

banner1543