MHP Dulkadiroğlu Belediye Başkan Aday adayı olduğunu parti binasında geniş katılımlı bir toplantı bir toplantı ile duyuran Nasuh Tımarcıoğlu; “bu şehri yeniden imar ve inşaa etmek noktasında ‘Kadim Geçmişten Güvenli Geleceğe’ anlayışı ile bu göreve talip oldum” dedi.

Toplantısının açılış konuşmasını yapan MHP Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Muhammed Paçacı; 6 Şubat depremlerinde en çok yıkım alan ilçemiz Dulkadiroğlu ilçemiz. Bunun bilincindeyiz ve hep sahadayız. Emin adımlarla yerel seçimlere hazırlanıyoruz. Değerli dava arkadaşlarımız da hizmet için belediye başkan aday adaylığı başvurusunda bulunuyorlar. Bugün de Nasuh Bey’in aday adaylık açıklamasında bulunacak. Hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

TBB’de Kahramanmaraş’ı Temsil Edecek Üyeler Seçildi TBB’de Kahramanmaraş’ı Temsil Edecek Üyeler Seçildi

Nasuh Tımarcıoğlu da konuşmasında şu ifadelere yer verdi; “Öncelikle 6 Şubat Asrın Felaketi olarak adlandırılan Kahramanmaraş merkezli depremde hayatını kaybeden Deprem Şehitlerimizi, bu Kutlu Dava için can veren Ülkücü Şehitlerimizi ve Şanlı Al Bayrağımızın gölgesi altında canını feda eden aziz şehitlerimizi rahmetle ve minnetle anıyorum.

Bu güzel ve anlamlı günde bizleri yalnız bırakmadığınız, desteklerinizi esirgemediğiniz için şahsım ve partim adına çok teşekkür ediyorum. Hoş geldiniz. Şeref verdiniz.

Bugün burada ‘Önce Ülkem ve Milletim sonra Partim ve Ben’ diyen kutlu bir anlayışın bir neferi olarak Bilge Liderimiz Sayın Dr. Devlet Bahçeli Beyefendinin gösterdiği istikamet üzere Milliyetçi Hareket Partisi Dulkadiroğlu Belediye Başkan Aday Adaylığımızı sizlere açıklamak için toplanmış bulunuyoruz.

Bir İnşaat Mühendisi olarak ‘Dulkadiroğlu için KADİM GEÇMİŞTEN GÜVENLİ GELECEĞE’ anlayışı ile çıkmış olduğumuz bu yolun öncesinde;

2013 yılında şehrimizin büyükşehir olması sebebiyle şuanda da içerisinde bulunduğumuz ilçe teşkilatımızın kurucu yönetiminde yer alarak Dulkadiroğlu ilçemiz için ilk günden itibaren mücadeleye ve çalışmaya başladığımı bildiririm.

Akabinde 2019 yılı Yerel Seçimlerinde başta Liderimiz Dr. Devlet Bahçeli Bey’in takdirleri, teşkilatımızın telkinleri ve vatandaşlarımızın teveccühleri ile Milliyetçi Hareket Partisi Dulkadiroğlu Belediye Meclis Üyesi olarak seçilmiş olup, şanlı bayrağımızın gölgesi altında bu kutlu görevi Cumhur İttifakının ‘Sağduyunun Birlikteliği’ anlayışı ile bugüne kadar ifa etmeye çalıştığımı beyan ederim.

Asrın felaketi olan 6 Şubat Kahramanmaraş depreminde bir inşaat mühendisi, bir yapımcı firma olarak yapmış olduğumuz projelerimizde ve yapılarımızda herhangi bir can ve mal kaybına sebebiyet vermediğimiz için böylesi bir afette mesleğimi layıkıyla ifa ettiğimin göstergesini insani, vicdani ve mesleki bir gururla taşıdığımı bilmenizi isterim.

Bu vesile ile üstlenmiş olduğumuz bu sorumluluk bilincini daha da yükseklere taşımak, şehrim ve ilçem adına daha büyük adımlar atmak, bu şehri yeniden imar ve inşaa etmek noktasında ‘Kadim Geçmişten Güvenli Geleceğe’ anlayışını, Bilge Liderimizin ‘Yeni Yüzyıl, Lider Türkiye, Üretken Belediye’ anlayışıyla kavrayarak bu kutlu göreve teşkilatımızın telkinleri ile hazır olduğumu beyan ediyorum.

Bugün burada 31 Mart 2024 Yerel Seçimleri için doğup büyüdüğüm, mesleki ve siyasi bütün bilgi ve tecrübelerimi şehrimizin yönetiminin her kademesinde en iyi şekilde aktarmaya çalıştığım Dulkadiroğlu ilçemizden Belediye Başkan Aday Adaylığı başvurumuzu yapmış bulunuyorum.

Liderimiz, Genel Merkezimiz ve teşkilatımızın takdirleri ile aday gösterilmemiz halinde siz değerli hemşehrilerimizin destek ve teveccühlerine talip olduğumu saygılarımla arz ederim.”

Konuşmaların ardından Tımarcıoğlu, tebrikleri kabul etti.

Editör: Neşe YILDIZHAN