google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

MHP İl Başkan Adayı Doğan, Kuzey İlçelere Ziyarette Bulundu

Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş İl Başkan Adayı Ertuğrul Doğan, Göksun, Afşin ve Elbistan İlçe Teşkilatlarına ziyarette bulundu.

MHP İl Başkan Adayı Doğan, Kuzey İlçelere Ziyarette Bulundu
 Üçüncü kez yenilenecek olan MHP Kahramanmaraş İl Başkanlığı Kongresinde heyecan dorukta. Bilindiği üzere İl eski Başkanı Süleyman Öner adaylıktan çekilmişti. Daha sonra Ülkücü Hareketin önemli isimlerinden Ertuğrul Doğan’ın aday olması ile seçim ateşi yeniden alevlendi.

Gençlik yıllarından bu yana Milliyetçi Hareket Partisinin bütün kademelerinde görev alan İşadamı Ertuğrul Doğan Genel merkezin de onayını alarak İl Başkanlığına aday olduğunu açıklamasının ardından çalışmalara başladı.

İl Başkan Adayı Ertuğrul Doğan’ı Türkoğlu, Pazarcık, Afşin ve Göksun teşkilatlarının desteklediği edinilen bilgiler arasında.  

Kongreye kısa bir zaman kala bayrak yarışına dahil olduğunu sosyal medya hesabından duyuran Ertuğrul Doğan, adaylık açıklamasının ardından çalışmalara başladı.

Doğan, birtakım ziyaretler gerçekleştirmek amacıyla Elbistan İlçesine çıkarma yaptı.

Elbistan İlçesinde delegeler ve Elbistan parti teşkilatının yönetimi tarafından coşkuyla karşılanan Doğan: “27 Ağustos 2017 tarihinde yapılacak olan Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş İl Bakanlığına adayım. Çıktığımız bu kutlu yolda ben ve tüm dava arkadaşlarımın Allah yar ve yardımcısı olsun. Kongremizde yarışacak tüm aday arkadaşlarımıza başarılar diliyorum” İfadelerini kullandı.

Gençlik yıllarından bu yana Milliyetçi Hareket Partisinin birçok kademesinde görev üstlenen İş adamı Doğan, Genel merkezin onayını ile aday olduğunun altını çizdi.

Ertuğrul Doğan’ın Elbistan’a yapmış olduğu ziyaretlerden dolayı memnuniyetini dile getiren parti delegeleri ve parti yönetimi Doğan’a başarılar diledi.

Göksun ve Afşin İlçe Başkanlarına yaptığı ziyarette de yoğun ilgiyle karşılanan Doğan, buralarda yaptığı konuşmasında da şu ifadelere yer verdi: “Davamıza gençlik yıllarımdan bu yana hizmet etmenin onurunu taşıyorum. Çıktığım kutlu yolda partimizi iktidara taşımanın sorumluluğunu ve heyecanını taşıyorum.  Başbuğumuz Alparslan Türkeş Bey’in izinde, Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Bey’in emrinde, hep birlikte hareket ederek, Üç Hilal’i iktidara taşıyacağımıza inancım sonsuzdur.

Bu bayrak yarışında siz başkanlarımdan ve delegelerimizden destek bekliyorum” dedi.

Göksun İlçe Başkanı Fatih Üstün, Afşin İlçe Başkanı Ersal Koç, Doğan’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, başarılar dilediler.

Ayrıca, MHP İl Başkan Adayı Doğan, yarın akşam düzenleyeceği basın toplasında açıklamalarda bulunacak. 

Güncelleme Tarihi: 21 Ağustos 2017, 10:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER