google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Güngör; Makam İçin Değil Hizmet İçin Geldim

AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayrettin Güngör, Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi’nde düzenlenen aday toplantısında partililerine hitap etti.

Güngör; Makam İçin Değil Hizmet İçin Geldim

Konuşmasında birlik mesajı veren AK Parti Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayrettin Güngör: “Biz doğduk büyüdük, bizi doğuran ve yetiştiren bir anamız babamız var. Gerçekten her türlü takdirin üstünde olan tarifsiz fedakarlıkla benim bugünlere gelmemde emeği olan muhterem babam ve annemin ellerinden öpüyor ve önlerinde saygıyla selamlarımı iletiyorum. Tabi her başarılı erkeğin arkasında birde kadın ve aile var. Gerçekten yoğun tempom içerisinde her zaman beni destekleyen canım eşim Leyla Güngör ve aileme teşekkür etmeden geçemeyeceğim.

Bu manada gerek yurt içinde ve yurt dışında birçok yerel yönetim organlarıyla başkanlarıyla teşfiki mesaim oldu.

Adaylığım açıklandıktan sonra gerek şehrimden gerek yurt içi ve yurt dışından samimi tekliflerini ileten çok değerli dostlarıma şükranlarımı da arz ediyorum. Değerli hemşerilerim ben AK Parti’nin Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Aday Adayıyım henüz belediye başkanı değilim.

Önümüzde 4 aylık bir seçim süreci var, inşallah bu süreci Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde ve partimizin kurumsallaşmış ilkeleri çerçevesinde sağlıklı bir süreç yürüterek bu seçimi sonlandırmak. Genel hedefimiz ise Kahramanmaraş’ın tüm belediyelerinde Ak Parti’nin olması için büyük bir çaba sarf edeceğiz. Ak Parti’nin kurulduğu günden itibaren bütün belediyecileri inceledim ve denetleme yaptım. Yaptığımız bütün çalışmalar çok şükür ki takdir edildi.

Yaptığım işler takdir edildikçe, makamım mevkiim arttı. Bulunduğum görevden Belediyeler Birliği genel sekreterliğinde bulundum. Burada gerçekten bunların her birini sindire sindire bu görevleri yapmaktan onur duydum.

10 Yıllık bu görevim içerisinde AK Parti hükümetlerinin bütün yerel yönetimleriyle ilgili çalışmalarında yer aldım. Çok ciddi mesailer sarf ettik, yurt içi ve yurt dışında incelemelerde bulunduk. Ve en önemlisi Sayın Cumhurbaşkanımızın İstanbul Büyükşehir Belediyesinde Belediye Başkanıyken hayaliydi Büyükşehir Belediye modelini Türkiye’de yaygınlaştırmaktı.

Kahramanmaraş Cumhurbaşkanımız için çok özel bir memleket, gelişmesi için elinden geleni yapmak için bizleri görevlendirdi. Sayın Cumhurbaşkanımız Kahramanmaraş’ın gelişmesi için bizlere her türlü talimatı bildirdi ve tüm talimatları çok kısa sürede yerine getireceğiz” dedi.

Güngör, makam için değil hizmet için aday olduğunu belirterek: “Biz gönül belediyeciliği yapacağız. Önce gönül kazanacağız, ondan sonra insanlar bize oyunu verecek. Gönül kazanamazsak oy alamayız” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER