31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler için yılmadan yorulmadan, sürekli sahada, halkla iç içe bir çalışma yaptıklarını belirten Cumhur İttifakı AK Parti Türkoğlu Belediye Başkan Adayı Feyzettin Okumuş; “Değerli dostlar hepiniz hoşgeldiniz sefalar getirdiniz. Beyoğlu Mahallemizin en köklü ailelerinden, en geniş ailelerinden bir olan  Fettahlıoğlu aileleri bugün bizim yanımızda olduklarını gösterdiler. Aile büyüklerimize, hanımefendilerimize, benden büyüklere benden küçüklere hepinize hoş geldiniz diyoruz, sefalar getirdiniz diyorum.

Fettahlıoğlu ve ailesi bugün itibari ile misafirimiz yarından sonra ev sahibidir. Fetahlıoğlu ailesine hepinize hoş geldiniz diyorum. Elhamdülillah daha öncede dediğimiz gibi her gün dalga dalga büyüyoruz. Çünkü biz ikna edilmişlerle değil inanmışlarla yol yüyüyoruz.Bundan sonrada 31 Mart’a kadar bu şekilde çalışmalarımız devam edecek, biz yola çıktığımız ilk günden itibaren hep şunu söylüyoruz Cumhur İttifakının ruhuna yakışacak şekilde Feyzettin Okumuş’un ve yol arkadaşlarının ruhuna, kişiliğine, duruşuna yakışacak şekilde biz 31 Mart‘a kadar  seçim çalışmalarımızı şımarıklığa, taşkınlığa dönüştürmeden mütevazi bir şekilde gayretle samimi bir şekilde yapacağız. 31 Mart’ın akşamında da buradan inşallah bu çalışmamızın Allah’ın izni ile karşılığını alacağız.

Çünkü bizim B planımız yok, biz kesinlikle 31 Mart’a seçimi aldıktan sonra şehri ilçeyi dizayn edelim, STK başkanlarını biz atayalım. Biz tek derdimiz, bizim tek amacımız Türkoğlu’nda siz değerli dostlarımızla belediyecilik yapmak bizim herhangi bir şekilde kurumlarla, kişilerle bir pazarlığımız olmamıştır. Bugüne kadar da olmadı 31 Mart’a kadarda olmayacak. Bizim tek muhatabımız vatandaşlarımız, biz vatandaşlarımızın haricinde kimseyi tanımayız. Allah’ın izni ile biz şunu istiyoruz, 31 Mart’a kadar da biz vatandaşlarımıza dokunalım, dertlerini, gönüllerini alalım, çünkü niye onların dertlerini çözecek olan biri varsa yine buradaki dostlarımız yine Cumhur İttifakıdır. Arkadaşlarımızla birlikte seçim sürecinde her toplantıda söylüyorum, her konuşmamda söylemeye devam edeceğim 31 Mart’a kadar da bu şekilde olacak. Biz gittiğimiz hiçbir yerde diğer adayların aleyhinde konuşmuyoruz onların üzerine basarak onları karalayarak kendimize pay çıkarmaya çalışmıyoruz.

Bizim tek derdimiz Türkoğlu’na ne yapacağız, ne yaptık kendimizi ve hizmetlerimizi anlatacağız. Biz insanların oyundan ziyade gönlüne talibiz, biz biliyoruz ki insanların gönlüne girdiğimiz zaman zaten o insanlar her haliklarda yanımda olacaktır. Değerli dostlar Biz Türkoğlu’nun hangi mahallesinin ne dertleri ne sıkıntıları var hepsini biz biliyoruz. Değerli büyüklerim bugün bizleri onurlandırdılar, Beyoğlu’ndan buraya kadar geldiler. Beyoğlu’nda üç gün öncesine kadar bir TOKİ problemimiz vardı. Biz o gün bu saatlerde kepçeyi oraya indirdik. Tabi bizim aleyhimizde propaganda yaptılar, yapmayacaklar, etmeyecekler diye  sağ olsunlar Cumhur İttifakı Milletvekillerimiz, genel başkanlarımıza ulaştılar onun talimatıyla da Özhaseki Bakanımıza, oradan da TOKİ’ye talimatıyla akşamına oraya kepçeyi indirdik. Dedilerki bunlar şov yapıyor o kepçe kiralık değerli dostlar size soruyorum o gün orada açılışını yaptık. Oraya iş makinaları geldi, o makinaların oraya çıkması için yol yapılması gerekmiyormu onlar oraya helikopterlemi inecek. Yolları yapmaya başladılar daha sonra yollar yapıldı biz oraya beş ton demir indirdik. Dedilerki bu demirleri dağıtacaklar seçim üstü, temeli atamaz dediler temeli de attık. Şimdi bir bahaneler kalmadı, seçime kadar diyorlar seçimden sonra durur diyorlar. 14 Mayıs seçmlerinden sonra da durur dediler, Sayın Cumhurbaşkanımız, Devlet Bahçeli Başkanımız başta olduğu sürece durdumu, hepsi yapılıyor Allah’ın izni ile yine Beyoğlu’muzda 31 Mart’tan sonra da yapılmaya devam edecek. Ama şunu da merakla bekliyorum bakalım bundan sonrada ne diyecekler.Bizim onların ne dedikleriyle işimiz yok çünkü biz oradaki TOKİ’nin bitmesine odaklandık. Kimsenin ne diyeceği önemli değil önüme çıkan engelleri de sizlerin yardımıyla evvel Allah’ın izni ile bir bir aşacağız. Hepsini hak sahiplerimize oradaki TOKİ’lerimizi vereceğiz. Önümüzdeki ay itibari ile de haftaya Büyükşehir Belediyemizde Beyoğlu Mahallemizin ve diğer mahallerimizin yerinde dönüşüm ile ilgili Türkoğlu Belediyesi plan ve projesi hazırladı. Büyükşehir meclisinin onayına sundular. Çünkü artık Büyükşehir sistemi olduğu için ilçede alınan her karar Büyükşehir’in onayından geçmesi lazım, haftaya Perşembe günü inşallah Büyükşehir Meclisinden geçecek ve önümüzdeki aydan itibaren de Beyoğlu’nda  yerinde dönüşüm yapmak isteyenler evlerini yapacaklar.

İnşallah 31 Mart’a akşamı da büyük bir oy farkı ile bu işi taçlandıracağız, sizlerle hep beraber ben demeden biz olarak da 2024 -2029 yılları arasında bu ilçemize hep beraber düşmüş olduğu bu durumdan ayağa kaldıracağız." dedi. 

Editör: Haber Merkezi